Aktualności

AKTYWNA NIEDZIELA – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Przed gośćmi ERGO ARENY kolejna porcja bezpłatnych treningów i warsztatów w ramach cyklu „Aktywna Niedziela”. Informujemy, iż ze względu na odbywający się tego dnia mecz Trefla Gdańsk, wjazd na parking ERGO ARENY będzie bezpłatny do godziny 12.00. Po tej godzinie, wjazd będzie kosztował 5 złotych.

Uczestnicy „Aktywnej Niedzieli” proszeni są do kierowania się na parking oznakowany jako „P1”, gdyż uczestnikom imprezy dedykowane jest wejście C1.

Nieodpłatna, niestrzeżona szatnia dla uczestników będzie znajdowała się na terenie sali treningowej. Przebieralnie zaaranżowane zostaną w osobnych pomieszczeniach, obok sali treningowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na oznakowanie wewnątrz obiektu.

Przypominamy o konieczności wymiany obuwia przed wejściem na parkiet w sali treningowej.

UWAGA! Z przyczyn losowych, niezależnych od organizatora, ćwiczeń Qigong nie będzie mógł poprowadzić Tymon Tymański. W zastępstwie na zajęcia zaprasza Elżbieta Marcinkowska, która Qigong i siatkę Bagua praktykuje od 2008 roku. W 2013 rozpoczęła naukę klasycznej medycyny chińskiej pod przewodnictwem prof. Li Jie. Zajęcia z Qigong prowadzi regularnie w Trójmieście i Toruniu.

Harmonogram wydarzenia, program zajęć, zapisy.

13.12.2018

Powrót do listy wiadomości

25 marca 2019

KSW 49 w ERGO ARENIE!

Wielki rewanż Materla vs. Askham i Roberto Soldić na KSW 49. To będzie już siódma gala największej polskiej organizacji promującej walki MMA w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety, w cenie od 70 zł są już w sprzedaży.

21 marca 2019

Iluzjoniści – niezbędnik widza

Od piątku do niedzieli, 22-24 marca, w ERGO ARENIE 7 przedstawień „Iluzjoniści: PROSTO Z BROADWAYU”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi  się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego  wydarzenia.

20 marca 2019

Harmonogram i termin sprzedaży biletów gdańskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do IO 2020

W środę, 27 marca 2019 r. rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku. Jedna z najbardziej wyczekiwanych siatkarskich imprez roku odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia.

Archiwum wiadomości