Aktualności

AKTYWNA NIEDZIELA – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Przed gośćmi ERGO ARENY kolejna porcja bezpłatnych treningów i warsztatów w ramach cyklu „Aktywna Niedziela”. Informujemy, iż ze względu na odbywający się tego dnia mecz Trefla Gdańsk, wjazd na parking ERGO ARENY będzie bezpłatny do godziny 12.00. Po tej godzinie, wjazd będzie kosztował 5 złotych.

Uczestnicy „Aktywnej Niedzieli” proszeni są do kierowania się na parking oznakowany jako „P1”, gdyż uczestnikom imprezy dedykowane jest wejście C1.

Nieodpłatna, niestrzeżona szatnia dla uczestników będzie znajdowała się na terenie sali treningowej. Przebieralnie zaaranżowane zostaną w osobnych pomieszczeniach, obok sali treningowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na oznakowanie wewnątrz obiektu.

Przypominamy o konieczności wymiany obuwia przed wejściem na parkiet w sali treningowej.

UWAGA! Z przyczyn losowych, niezależnych od organizatora, ćwiczeń Qigong nie będzie mógł poprowadzić Tymon Tymański. W zastępstwie na zajęcia zaprasza Elżbieta Marcinkowska, która Qigong i siatkę Bagua praktykuje od 2008 roku. W 2013 rozpoczęła naukę klasycznej medycyny chińskiej pod przewodnictwem prof. Li Jie. Zajęcia z Qigong prowadzi regularnie w Trójmieście i Toruniu.

Harmonogram wydarzenia, program zajęć, zapisy.

13.12.2018

Powrót do listy wiadomości

24 czerwca 2019

MALUMA – niezbędnik widza

Już w czwartek, 27 czerwca w ERGO ARENIE wystąpi MALUMA. Latynoski wokalista znany m.in. ze wspólnych występów z Shakirą i  Madonną. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.

24 czerwca 2019

Budka Suflera powraca! W październiku wystąpi w ERGO ARENIE

Budka Suflera powraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat  „Powrót do korzeni”! 11 października zespół wystąpi w ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 59 zł są już w sprzedaży.

21 czerwca 2019

Eko parking na czas wakacji przy ERGO ARENIE!

Bezpłatny, całodobowy, niestrzeżony Eko parking na ponad 700 miejsc przy ERGO ARENIE, od 22 czerwca do 1 września 2019. Zostaw samochód, a do centrum Sopotu dojedź ekologicznym meleksem.

Archiwum wiadomości