Aktualności

AKTYWNA NIEDZIELA – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Przed gośćmi ERGO ARENY kolejna porcja bezpłatnych treningów i warsztatów w ramach cyklu „Aktywna Niedziela”. Informujemy, iż ze względu na odbywający się tego dnia mecz Trefla Gdańsk, wjazd na parking ERGO ARENY będzie bezpłatny do godziny 12.00. Po tej godzinie, wjazd będzie kosztował 5 złotych.

Uczestnicy „Aktywnej Niedzieli” proszeni są do kierowania się na parking oznakowany jako „P1”, gdyż uczestnikom imprezy dedykowane jest wejście C1.

Nieodpłatna, niestrzeżona szatnia dla uczestników będzie znajdowała się na terenie sali treningowej. Przebieralnie zaaranżowane zostaną w osobnych pomieszczeniach, obok sali treningowej. Prosimy o zwrócenie uwagi na oznakowanie wewnątrz obiektu.

Przypominamy o konieczności wymiany obuwia przed wejściem na parkiet w sali treningowej.

UWAGA! Z przyczyn losowych, niezależnych od organizatora, ćwiczeń Qigong nie będzie mógł poprowadzić Tymon Tymański. W zastępstwie na zajęcia zaprasza Elżbieta Marcinkowska, która Qigong i siatkę Bagua praktykuje od 2008 roku. W 2013 rozpoczęła naukę klasycznej medycyny chińskiej pod przewodnictwem prof. Li Jie. Zajęcia z Qigong prowadzi regularnie w Trójmieście i Toruniu.

Harmonogram wydarzenia, program zajęć, zapisy.

13.12.2018

Powrót do listy wiadomości

18 stycznia 2019

Transmisja z pogrzebu w ERGO ARENIE

Transmisja z uroczystości pogrzebowej śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza również wewnątrz ERGO ARENY. Drzwi do hali otwarte zostaną o godz. 10.00.

15 stycznia 2019

Środowy mecz Ligi Mistrzów bez udziału publiczności, niedzielny Trefl Gdańsk – PGE Skra przełożony

Wobec tragicznego wydarzenia i żałoby, w której wszyscy jesteśmy pogrążeni, środowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Treflem Gdańsk a Greenyard Maaseik odbędzie się w ERGO ARENIE bez udziału publiczności, a niedzielne spotkanie PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów zostanie przełożone na inny termin.

15 stycznia 2019

KONCERT Rockowa ATMASFERA Patrycja Markowska – ZMIANA TERMINU

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska informujemy, że koncert „Rockowa ATMASFERA Patrycja Markowska + goście” zaplanowany na 19 stycznia w ERGO ARENIE, został przełożony na termin 15 lutego 2019 r., godz. 19:00.  Zakupione bilety zachowują ważność i będą obowiązywać w nowym terminie.

Archiwum wiadomości