Aktualności

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

15 września gdańsko-sopocka granica ponownie zamieni się w trasę biegową. Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach etapu Żabianka Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska, uczestnicy biegać będą po terenie wokół obiektu.

Stanowiska sponsorów, m.in. Helios i Gdańskie Wody również planują rodzinne atrakcje. Dodatkowo, Klubu Zdrowego Stylu Życia przygotował porady dietetyczne u specjalistów. Ze konsultacji będzie można skorzystać również dzięki firmie Ortopedika.

„Europejska Fundacja KrewAktywni” przygotowała stoisko, gdzie uczestnicy skorzystają z masażu kończyn górnych oraz wykonają badania profilaktyczne: zmierzą ciśnienie, saturację i cukier. Zaplanowano też loterię i zbiórkę środków finansowych dla Fundacji Mam Marzenie.

Opłata wpisowa za jeden etap wynosi 10 zł (Pakiet Basic) oraz 30 zł w przypadku pakietu z koszulką. Mieszkańcy dzielnicy, w której odbywa się bieg pakiet Basic otrzymują za 0 zł. Opłata wpisowa w dniu startu dla wszystkich, w biurze zawodów wyniesie odpowiednio: 20 zł oraz 40zł (pakiet z koszulką)!

Odbiór pakietów startowych przed GP Żabianka:

14 września – Galeria Metropolia – poziom 0 od strony ulicy Wajdeloty – godz. 15:30 – 18:00

15 września – Centrum imprezy – parking przy ERGO ARENIE – godz. 9:30 – 11:00 (dla dzieci do 11:45).

Więcej informacji, oficjalny fanpage Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska:

https://www.facebook.com/BiegiNaDzielnicach/

 Pula atrakcyjnych nagród dla uczestników wynosi 5 000 złotych! Zachęcamy do jesiennej rywalizacji.

 

05.09.2018

Powrót do listy wiadomości

14 listopada 2018

Sting & Shaggy – niezbędnik widza

W poniedziałek 19 listopada w ERGO ARENIE koncert Sting & Shaggy. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

13 listopada 2018

„Ewa Farna w ERGO ARENIE” – konkurs

Szturmem podbiła polskie listy przebojów i serca polskich słuchaczy, wydając takie hity jak Cicho, Ewakuacja, Bez Łez, Na Ostrzu, Bumerang, Wszystko albo Nic oraz absolutny hit ostatnich tygodni, piosenkę Echo, zaśpiewaną w duecie z Kaenem. Teraz wystąpi na granicy Gdańska i Sopotu!

06 listopada 2018

Wspaniały Świat Disney On Ice – niezbędnik widza

Od czwartku  do niedzieli (8-11. listopada)  w ERGO ARENIE zaplanowano 10 przedstawień Wspaniały Świat Disney On Ice. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości