Aktualności

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

15 września gdańsko-sopocka granica ponownie zamieni się w trasę biegową. Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach etapu Żabianka Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska, uczestnicy biegać będą po terenie wokół obiektu.

Stanowiska sponsorów, m.in. Helios i Gdańskie Wody również planują rodzinne atrakcje. Dodatkowo, Klubu Zdrowego Stylu Życia przygotował porady dietetyczne u specjalistów. Ze konsultacji będzie można skorzystać również dzięki firmie Ortopedika.

„Europejska Fundacja KrewAktywni” przygotowała stoisko, gdzie uczestnicy skorzystają z masażu kończyn górnych oraz wykonają badania profilaktyczne: zmierzą ciśnienie, saturację i cukier. Zaplanowano też loterię i zbiórkę środków finansowych dla Fundacji Mam Marzenie.

Opłata wpisowa za jeden etap wynosi 10 zł (Pakiet Basic) oraz 30 zł w przypadku pakietu z koszulką. Mieszkańcy dzielnicy, w której odbywa się bieg pakiet Basic otrzymują za 0 zł. Opłata wpisowa w dniu startu dla wszystkich, w biurze zawodów wyniesie odpowiednio: 20 zł oraz 40zł (pakiet z koszulką)!

Odbiór pakietów startowych przed GP Żabianka:

14 września – Galeria Metropolia – poziom 0 od strony ulicy Wajdeloty – godz. 15:30 – 18:00

15 września – Centrum imprezy – parking przy ERGO ARENIE – godz. 9:30 – 11:00 (dla dzieci do 11:45).

Więcej informacji, oficjalny fanpage Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska:

https://www.facebook.com/BiegiNaDzielnicach/

 Pula atrakcyjnych nagród dla uczestników wynosi 5 000 złotych! Zachęcamy do jesiennej rywalizacji.

 

05.09.2018

Powrót do listy wiadomości

25 kwietnia 2019

Chris Norman – niezbędnik widza

Już w niedzielę, 28 kwietnia w ERGO ARENIE wystąpi Chris Norman – legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi  się pytaniami  i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia

11 kwietnia 2019

KONCERT „ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE” – konkurs

ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE to nazwa koncertu, który zaplanowany został na 1 maja (godz. 20:00) w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Miasta podsumują muzycznie lata współpracy z Unią Europejską, podczas których Pomorze przeszło wielką metamorfozę. W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

04 kwietnia 2019

Sylwia Grzeszczak – niezbędnik widza

Już w sobotę, 6 kwietnia w ERGO ARENIE  jubileuszowy koncert Sylwii Grzeszczak. Jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek,  specjalną trasą świętuje 10 lat od wydania  debiutanckiego albumu „Ona i On”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi  się pytaniami  i odpowiedziami dotyczącymi koncertu

Archiwum wiadomości