Aktualności

Bilety na mecz Polska-Iran

W czwartek (13 marca) o godz. 14.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecze Ligi Światowej Polska-Iran w ERGO ARENIE! Dystrybutorem jest firma Ticketpro. Bilety do nabycia w ERGO ARENIE. Kasa nr 3 czynna od pon.-pt. w godz. 10.00-16.00.W czwartek (13 marca) do godz. 18.00

Zmianie uległ termin meczu! Drugie spotkanie Polska – Iran odbędzie się w sobotę (5 lipca) zamiast pierwotnie planowanego terminu- niedziela (6 lipca). Rozpoczęcia obu meczów o godz. 20.15.

22.03.2014

Powrót do listy wiadomości

30 października 2014

Walentynki 2015 Live Show w ERGO ARENIE!

To będzie wyjątkowy Dzień Zakochanych w ERGO ARENIE!  W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi  szwajcarski duet Remady & Manu-L , twórcy mega hitów, jak: „Single Ladies”, „The Way We Are”,„Holidays” czy „In My Dreams” i  Dawid Kwiatkowski - odkrycie 2013 roku, najważniejszy debiut ostatnich lat. 18-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju.

27 października 2014

Tadeusz Błażusiak kontra największe gwiazdy światowego SuperEnduro w ERGO ARENIE!

To będzie niesamowite starcie tytanów! Broniący tytułu pięciokrotny Mistrz Świata,  złoty medalista X-Games – Tadeusz „Taddy” Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. 6 grudnia ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, drzewa i  głazów. Tego nie można przegapić!

23 października 2014

Czy wicelider PlusLigi przedłuży zwycięską serię?

Gdańscy siatkarze w środę wygrali piąty kolejny mecz w lidze i zachowali drugie miejsce w tabeli. W sobotę LOTOS Trefl powalczy w ERGO ARENIE  nie tylko o przedłużenie passy ligowych zwycięstw, ale również o utrzymanie prymatu pod względem frekwencji.

Archiwum wiadomości