Aktualności

„Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE” – konkurs

Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert” już 24 stycznia w ERGO ARENIE! W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na to doskonałe widowisko.

Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko, pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie z gościem specjalnym – Justyną Steczkowską. To już 24 stycznia w hali na granicy Gdańska i Sopotu.

W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila z tytułem: „Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem oraz nazwiskiem uczestnika. W treści należy zawrzeć odpowiedź na pytanie: „Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś/aś się z trylogią Tolkiena i co najbardziej oczarowało Cię w Śródziemiu?”. Wiadomości należy przesłać do czwartku (17 stycznia 2018 do godz. 20.00). Komisja konkursowa wybierze autorów 2 najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1.dnia roboczego od zakończenia konkursu

REGULAMIN KONKURSU

10.01.2018

Powrót do listy wiadomości

20 czerwca 2018

Trenuj z Mariuszem Włazłym

Młodych adeptów zapraszamy do wspólnego treningu z niekwestionowaną gwiazdą siatkówki – Mariuszem Wlazłym. Zajęcia odbędą się w sobotę, 23 czerwca w sali treningowej ERGO ARENY. Początek godz. 12.00.

16 czerwca 2018

Ricky Martin powraca do Polski z jedynym koncertem w ERGO ARENIE

Wyczekiwany powrót jednego z najpopularniejszych wokalistów latynoamerykańskich! Ricky Martin wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE już 7 września 2018!

15 czerwca 2018

Dawid Podsiadło i MAŁOMIASTECZKOWA TRASA w ERGO ARENIE!

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. 29 listopada wystąpi w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety są już w sprzedaży.

Archiwum wiadomości