Aktualności

„Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE” – konkurs

Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert” już 24 stycznia w ERGO ARENIE! W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na to doskonałe widowisko.

Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko, pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie z gościem specjalnym – Justyną Steczkowską. To już 24 stycznia w hali na granicy Gdańska i Sopotu.

W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila z tytułem: „Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem oraz nazwiskiem uczestnika. W treści należy zawrzeć odpowiedź na pytanie: „Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś/aś się z trylogią Tolkiena i co najbardziej oczarowało Cię w Śródziemiu?”. Wiadomości należy przesłać do czwartku (17 stycznia 2018 do godz. 20.00). Komisja konkursowa wybierze autorów 2 najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1.dnia roboczego od zakończenia konkursu

REGULAMIN KONKURSU

10.01.2018

Powrót do listy wiadomości

13 września 2018

„Siatkarz z klasą” w ERGO ARENIE – ruszają zapisy!

Sześć tygodni po starcie roku szkolnego – dokładnie w połowie października – ruszy nowy sezon PlusLigi, a wraz z nim kolejna odsłona programu Trefla Gdańsk „Siatkarz z klasą”. Współorganizatorem projektu została ERGO ARENA.

11 września 2018

Polska – Chorwacja – niezbędnik widza.

W poniedziałek, 17 września w ERGO ARENIE mecz reprezentacji Polski z Chorwacją. Spotkanie odbędzie się w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2019. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi  się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

05 września 2018

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

15 września gdańsko-sopocka granica ponownie zamieni się w trasę biegową. Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach etapu Żabianka Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska, uczestnicy biegać będą po terenie wokół obiektu.

Archiwum wiadomości