Aktualności

„Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE” – konkurs

Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert” już 24 stycznia w ERGO ARENIE! W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na to doskonałe widowisko.

Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko, pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie z gościem specjalnym – Justyną Steczkowską. To już 24 stycznia w hali na granicy Gdańska i Sopotu.

W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila z tytułem: „Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem oraz nazwiskiem uczestnika. W treści należy zawrzeć odpowiedź na pytanie: „Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś/aś się z trylogią Tolkiena i co najbardziej oczarowało Cię w Śródziemiu?”. Wiadomości należy przesłać do czwartku (17 stycznia 2018 do godz. 20.00). Komisja konkursowa wybierze autorów 2 najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1.dnia roboczego od zakończenia konkursu

REGULAMIN KONKURSU

10.01.2018

Powrót do listy wiadomości

21 marca 2018

Taconafide (Taco x Quebo): Ekodiesel Tour w ERGO ARENIE

26 kwietnia Taco Hemingway i Quebonafide zagrają razem w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, promując nowy album pt. „Soma 0,5mg”!

19 marca 2018

Planszogranie z Treflersami w ERGO ARENIE!

Baw się z nami przy najlepszych planszówkach! Poznaj najnowsze tytuły od firmy Trefl i włącz się do gry.

14 marca 2018

Masza i Niedźwiedź na lodzie– niezbędnik widza.

Już w niedzielę, 17 marca zapraszamy na widowisko  „Masza i Niedźwiedź na lodzie”. Podczas przedstawienia , zobaczyć będzie można ponad 30 łyżwiarzy figurowych, tancerzy i akrobatów.

Archiwum wiadomości