Aktualności

„Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE” – konkurs

Pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert” już 24 stycznia w ERGO ARENIE! W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na to doskonałe widowisko.

Po raz pierwszy w Polsce niezwykłe widowisko, pierwsza część trylogii J.R.R. Tolkiena – „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia in Concert”. Film na ekranie z muzyką na żywo Howarda Shore’a, zdobywcą trzech Oscarów. Całość w towarzystwie orkiestry symfonicznej, chóru oraz solistów. W sumie 250 osób na jednej scenie z gościem specjalnym – Justyną Steczkowską. To już 24 stycznia w hali na granicy Gdańska i Sopotu.

W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila z tytułem: „Drużyna Pierścienia w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem oraz nazwiskiem uczestnika. W treści należy zawrzeć odpowiedź na pytanie: „Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś/aś się z trylogią Tolkiena i co najbardziej oczarowało Cię w Śródziemiu?”. Wiadomości należy przesłać do czwartku (17 stycznia 2018 do godz. 20.00). Komisja konkursowa wybierze autorów 2 najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1.dnia roboczego od zakończenia konkursu

REGULAMIN KONKURSU

10.01.2018

Powrót do listy wiadomości

06 grudnia 2018

Al Bano & Romina Power – niezbędnik widza

W niedzielę 9 grudnia w ERGO ARENIE koncert Al Bano & Romina Power. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

30 listopada 2018

Polska – Włochy – niezbędnik widza

W niedzielę,  2 grudnia w ERGO ARENIE  reprezentacja Polski w koszykówce zmierzy się z Włochami. Stawką tego spotkania  jest awans do Mistrzostw Świata w 2019 roku. Zachęcamy do zapoznania się najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi meczu.

27 listopada 2018

HAVASI – niezbędnik widza

W piątek 30 listopada w ERGO ARENIE najbardziej niesamowite widowisko fortepianowe na świecie  – koncert Havasi.  Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Archiwum wiadomości