17 May 2017 Wednesday, 20:00

26 May 2017 Friday, 20:00

27 May 2017 Saturday, 20:00

18 June 2017 Sunday,

8 July 2017 Saturday, 18:00

Finland – Estonia

24 August 2017 Thursday, 17:30

14 October 2017 Saturday, 19:00

21 October 2017 Saturday,

27 October 2017 Friday, 20:00

24 November 2017 Friday, 18:30

10

leatherdyke.cc

Seat viewer

Plan widowni

widok na wszystkie trybuny
wejścia: A1, C1, A3, B3, C3, D3

Poziom I i II

Poziom III

Poziom IV

Poziom V

arena-image

Widok z sektora

Kliknij w sektor na mapie siedzisk, by
zobaczyć widok z tego sektora