Aktualności

ERGO ARENA i Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia wspólnie dla WOŚP!

Już po raz szósty zapraszamy wszystkich do wspólnego przejazdu rowerowego w strojach św. Mikołaja!

Tradycyjnie wspierać będziemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – to już 27. finał! Z Orkiestrą gramy dla najmłodszych, celem jest lepsze wyposażenie specjalistycznych szpitali dziecięcych. Cel zatem szczytny, zabawa przednia, zapraszamy rowerzystów o wielkich sercach! Dzięki uprzejmości caterera ERGO ARENY, firmy Classic Restaurant, uczestnicy przejazdu na starcie mogą liczyć na gorącą herbatę. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Gdzie: parking przy ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu
Kiedy: 13.01.2019 (niedziela), godz. 12.00

Plan imprezy:

12:00 Powitanie uczestników i instrukcja poruszania się w peletonie na parkingu przy ERGO ARENIE
12:05 Start peletonu
13.00 Planowany finisz

Trasa: ERGO ARENA – Al. Niepodległości – Aleja Zwycięstwa – Świętojańska – Armii Krajowej – Skwer Kościuszki – aleja Jana Pawła II – WYDZIAŁ NAWIGACJI UNIWERSYTETU MORSKIEGO

Dodatkowo, w tym roku pojawi się po raz pierwszy możliwość przejazdu rowerem Cargo! Tegoroczny przejazd rowerowy akcentuje coraz ważniejsze znaczenie zrównoważonego transportu towarowego w centrach miast poprzez współpracę w ramach projektu COBIUM.

Cały przejazd obędzie się w asyście policji.

Cały przejazd obędzie się w asyście policji. Organizatorami akcji są Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia, sztab Gdynia dla Orkiestry oraz Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o. o., operator ERGO ARENY.

Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/

08.01.2019

Powrót do listy wiadomości

24 czerwca 2019

MALUMA – niezbędnik widza

Już w czwartek, 27 czerwca w ERGO ARENIE wystąpi MALUMA. Latynoski wokalista znany m.in. ze wspólnych występów z Shakirą i  Madonną. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.

24 czerwca 2019

Budka Suflera powraca! W październiku wystąpi w ERGO ARENIE

Budka Suflera powraca na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą 45 lat  „Powrót do korzeni”! 11 października zespół wystąpi w ERGO ARENIE. Bilety w cenie od 59 zł są już w sprzedaży.

21 czerwca 2019

Eko parking na czas wakacji przy ERGO ARENIE!

Bezpłatny, całodobowy, niestrzeżony Eko parking na ponad 700 miejsc przy ERGO ARENIE, od 22 czerwca do 1 września 2019. Zostaw samochód, a do centrum Sopotu dojedź ekologicznym meleksem.

Archiwum wiadomości