Aktualności

ERGO ARENA i Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia wspólnie dla WOŚP!

Już po raz szósty zapraszamy wszystkich do wspólnego przejazdu rowerowego w strojach św. Mikołaja!

Tradycyjnie wspierać będziemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – to już 27. finał! Z Orkiestrą gramy dla najmłodszych, celem jest lepsze wyposażenie specjalistycznych szpitali dziecięcych. Cel zatem szczytny, zabawa przednia, zapraszamy rowerzystów o wielkich sercach! Dzięki uprzejmości caterera ERGO ARENY, firmy Classic Restaurant, uczestnicy przejazdu na starcie mogą liczyć na gorącą herbatę. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Gdzie: parking przy ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu
Kiedy: 13.01.2019 (niedziela), godz. 12.00

Plan imprezy:

12:00 Powitanie uczestników i instrukcja poruszania się w peletonie na parkingu przy ERGO ARENIE
12:05 Start peletonu
13.00 Planowany finisz

Trasa: ERGO ARENA – Al. Niepodległości – Aleja Zwycięstwa – Świętojańska – Armii Krajowej – Skwer Kościuszki – aleja Jana Pawła II – WYDZIAŁ NAWIGACJI UNIWERSYTETU MORSKIEGO

Dodatkowo, w tym roku pojawi się po raz pierwszy możliwość przejazdu rowerem Cargo! Tegoroczny przejazd rowerowy akcentuje coraz ważniejsze znaczenie zrównoważonego transportu towarowego w centrach miast poprzez współpracę w ramach projektu COBIUM.

Cały przejazd obędzie się w asyście policji.

Cały przejazd obędzie się w asyście policji. Organizatorami akcji są Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia, sztab Gdynia dla Orkiestry oraz Hala Gdańsk-Sopot Sp. z o. o., operator ERGO ARENY.

Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/

08.01.2019

Powrót do listy wiadomości

25 marca 2019

KSW 49 w ERGO ARENIE!

Wielki rewanż Materla vs. Askham i Roberto Soldić na KSW 49. To będzie już siódma gala największej polskiej organizacji promującej walki MMA w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety, w cenie od 70 zł są już w sprzedaży.

21 marca 2019

Iluzjoniści – niezbędnik widza

Od piątku do niedzieli, 22-24 marca, w ERGO ARENIE 7 przedstawień „Iluzjoniści: PROSTO Z BROADWAYU”. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi  się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego  wydarzenia.

20 marca 2019

Harmonogram i termin sprzedaży biletów gdańskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do IO 2020

W środę, 27 marca 2019 r. rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku. Jedna z najbardziej wyczekiwanych siatkarskich imprez roku odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia.

Archiwum wiadomości