Aktualności

Gość specjalny Trance Xplosion Reborn. Poznaliśmy komplet wykonawców.

Przyszła pora, aby ogłosić dwóch ostatnich artystów Trance Xplosion Reborn, którzy wystąpią 9 grudnia w ERGO ARENIE. Jednym z nich jest długo wyczekiwany gość specjalny, a drugim polski artysta, który będzie odpowiedzialny za warm-up.

Dziś stawiamy przysłowiową kropkę na „i” i zamykamy line up „Odrodzenia” Trance Xplosion.  Artystą, który dołącza do bardzo mocnego line-up’u TX jako gość specjalny jest:

Sam Jones – 25 letni brytyjczyk, dj i producent lubujący się w nieco mroczniejszych odmianach szeroko pojętego trance music, psy trance, tech trance. Co więcej będzie to jego pierwszy występ na dużym evencie dla wyjątkowej polskiej publiczności.

https://www.youtube.com/watch?v=Og1wSgKzycU&feature=youtu.be

 

 

Za warm-up odpowiedzialny będzie Sasha Dubrovsky– polski producent i dj, znany z wielu dużych festiwali oraz imprez klubowych.

 

 

Organizatorzy informują, że niebawem zaprezentowany zostanie szczegółowy TimeTable, który nada imprezie szczególny charakter i przekona, że warto być od początku. Start imprezy przewidywany jest na godzinę 17:00, a niesamowita podróż po dźwiękach Trance Music potrwa ponad 13 godzin.

Jednocześnie organizatorzy dziękują za tak ogromne zainteresowanie konkursem, w którym można wygrać 3 zaproszenia „MEET & GREET” na wyjątkowe spotkanie ze wszystkimi artystami. „Nie spodziewaliśmy się, że będzie ono tak duże. Dlatego postanowiliśmy dać Wam dodatkowy czas i wydłużyliśmy całą zabawę o tydzień, do 10.10.2017.” Więcej o konkursie przeczytacie tutaj -> https://goo.gl/CLrLon

Tym którym nie poszczęści się w konkursie przypominamy że można jeszcze zakupić zaproszenia na “ Meet & GREET”. Lista fundacji, na które przeznaczony będzie dochód z “ Meet & Greet „zostanie ogłoszona wkrótce. Liczymy na Waszą pomoc przy wyborze!!!! Wszystkie bilety (standard, VIP oraz Meet&Greet) można w dalszym ciągu zakupić w bileteriach:

ftb.pl
tickets.4clubbers.com.pl
abilet.pl
wlotki.pl

03.10.2017

Powrót do listy wiadomości

20 lutego 2018

Atmasfera Cugowscy – niezbędnik widza.

W sobotę, 24 lutego w ERGO ARENIE wystąpi Zespół CUGOWSCY. To muzyczny projekt wieloletniego frontmana Budki Suflera – Krzysztofa Cugowskiego i jego synów – Piotra i Wojciecha,  tworzących grupę Bracia. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedzi dotyczące wydarzenia

14 lutego 2018

MAZOWSZE NIEPODLEGŁEJ – 70 lat „Mazowsza” w ERGO ARENIE. Bilety już w sprzedaży!

Tym wyjątkowym koncertem, który w ERGO ARENIE odbędzie się 3 czerwca Zespół „Mazowsze” uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, a także obchody 70. rocznicy swojego powstania. Bilety już w sprzedaży, ze specjalną ceną dla posiadaczy: Karty Mieszkańca Gdańska i Karty Sopockiej.

13 lutego 2018

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” – niezbędnik widza

W środę, 14 lutego w ERGO ARENIE o godz. 19.00 wystąpi Gruziński balet narodowy „Sukhishvili”  – jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi pytaniami i odpowiedziami.

Archiwum wiadomości