Aktualności

Gość specjalny Trance Xplosion Reborn. Poznaliśmy komplet wykonawców.

Przyszła pora, aby ogłosić dwóch ostatnich artystów Trance Xplosion Reborn, którzy wystąpią 9 grudnia w ERGO ARENIE. Jednym z nich jest długo wyczekiwany gość specjalny, a drugim polski artysta, który będzie odpowiedzialny za warm-up.

Dziś stawiamy przysłowiową kropkę na „i” i zamykamy line up „Odrodzenia” Trance Xplosion.  Artystą, który dołącza do bardzo mocnego line-up’u TX jako gość specjalny jest:

Sam Jones – 25 letni brytyjczyk, dj i producent lubujący się w nieco mroczniejszych odmianach szeroko pojętego trance music, psy trance, tech trance. Co więcej będzie to jego pierwszy występ na dużym evencie dla wyjątkowej polskiej publiczności.

https://www.youtube.com/watch?v=Og1wSgKzycU&feature=youtu.be

 

 

Za warm-up odpowiedzialny będzie Sasha Dubrovsky– polski producent i dj, znany z wielu dużych festiwali oraz imprez klubowych.

 

 

Organizatorzy informują, że niebawem zaprezentowany zostanie szczegółowy TimeTable, który nada imprezie szczególny charakter i przekona, że warto być od początku. Start imprezy przewidywany jest na godzinę 17:00, a niesamowita podróż po dźwiękach Trance Music potrwa ponad 13 godzin.

Jednocześnie organizatorzy dziękują za tak ogromne zainteresowanie konkursem, w którym można wygrać 3 zaproszenia „MEET & GREET” na wyjątkowe spotkanie ze wszystkimi artystami. „Nie spodziewaliśmy się, że będzie ono tak duże. Dlatego postanowiliśmy dać Wam dodatkowy czas i wydłużyliśmy całą zabawę o tydzień, do 10.10.2017.” Więcej o konkursie przeczytacie tutaj -> https://goo.gl/CLrLon

Tym którym nie poszczęści się w konkursie przypominamy że można jeszcze zakupić zaproszenia na “ Meet & GREET”. Lista fundacji, na które przeznaczony będzie dochód z “ Meet & Greet „zostanie ogłoszona wkrótce. Liczymy na Waszą pomoc przy wyborze!!!! Wszystkie bilety (standard, VIP oraz Meet&Greet) można w dalszym ciągu zakupić w bileteriach:

ftb.pl
tickets.4clubbers.com.pl
abilet.pl
wlotki.pl

03.10.2017

Powrót do listy wiadomości

20 października 2017

Wybrzeże Gdańsk – PGE Vive Kielce 7 listopada w ERGO ARENIE!

Gdańszczanie – podobnie jak w zeszłym sezonie na inaugurację PGNiG Superligi – podejmą Mistrzów Polski w ERGO ARENIE. Bilety już niebawem w sprzedaży.

18 października 2017

Gala UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK – niezbędnik widza

Prawie 12 tysięcy miłośników mieszanych sztuk walki spodziewanych jest w sobotę, 21 października na Gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK  w ERGO ARENIE. To druga wizyta w Polsce najbardziej renomowanej na świecie organizacji, która promuje mieszane sztuki walki na najwyższym  poziomie.

17 października 2017

Kai Tracid potwierdza obecność na Trance Xplosion Reborn

Kai Tracid to kolejny artysta, który potwierdza swoją obecność, jednocześnie zapraszając Was na „Odrodzenie” TX. Przygotujcie się na obfitą dawkę trance music, która z pewnością wypełni 9 grudnia mury ERGO ARENY.

Archiwum wiadomości