20 listopada 2020 piątek, 19:00

05 grudnia 2021 niedziela, 19:30

13 grudnia 2020 niedziela, 19:00

6

Aktualności

NOWE CENY PARKINGU I SZATNI

Z dniem 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegają ceny parkowania pojazdów i korzystania z szatni w ERGO ARENIE.

W związku z rosnącymi kosztami utrzymania obiektu i jego otoczenia, spowodowanymi wzrostem cen za energię elektryczną, ciepło, , wywóz nieczystości i innych usług, w tym kosztów usług świadczonych na rzecz Spółki Hala Gdańsk – Sopot sp.  z o.o. przez podmioty zewnętrzne  z dniem 1 stycznia 2020 r.  zmianie ulegają cenniki opłat za  parking oraz szatnię :

Parking :

Cennik – imprezy komercyjne:

  • samochód osobowy zakup w dniu wydarzenia: 30 zł,
  • samochód osobowy zakup w przedsprzedaży internetowej: 25 zł,
  • samochód osobowy, parking ul. Łokietka: 20 zł,
  • autokar: 50 zł

Cennik – ligowe i pucharowe imprezy sportowe:

  • samochód osobowy: 10 zł
  • autokar: 30 zł

Szatnia :

opłata w wysokości 5 zł

01.01.2020

Powrót do listy wiadomości

15 lipca 2020

Ruszyły zapisy na warsztaty fotograficzne ERGO ARENA & IGERSGDANSK!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej, dzięki którym uczestnicy poznają potencjał ukryty w swoich smartfonach i nauczą się robić niesamowite zdjęcia. Organizatorem wakacyjnego cyklu fotograficznego jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY we współpracy z przedstawicielami IGERSGDANSK – pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie.

14 lipca 2020

ERGO #wPlenerze zaprasza!

Seanse kinowych hitów, projekcje niezapomnianych koncertów, strefa relaksu oraz przekąski i napoje z Classic Restaurant! Spółka Hala Gdańsk-Sopot zaprasza na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i filmowo-muzyczne pokazy na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze rusza już w najbliższy weekend, startujemy 17 lipca o godz. 18! Wstęp na piątkowe wydarzenia będzie bezpłatny, bilety (w cenie od 10 złotych) na sobotę i niedzielę są już dostępne!

14 lipca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosowuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

Archiwum wiadomości