Aktualności

Prezydent Gdańska nie żyje

Z głębokim żalem i niewypowiedzianym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Pana Prezydenta Pawła Adamowicza – jednego z pomysłodawców budowy naszej hali, współgospodarza ERGO ARENY, bezpośredniego przełożonego Zarządu Spółki, będącej operatorem hali, a wreszcie wielkiego przyjaciela i pasjonata Miasta Gdańska.

W tych bolesnych chwilach łączymy się z rodziną Pana Prezydenta i wszystkimi mieszkańcami miasta, którzy, tak jak pragnął tego Paweł Adamowicz, ponad wszystko ukochali sobie Wolność i Solidarność.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zarząd i pracownicy Hali Gdańsk-Sopot, Sp. z o.o. zarządzającej halą ERGO ARENA.

14.01.2019

Powrót do listy wiadomości

19 sierpnia 2019

„ Królewna Śnieżka on Ice” – zmiana terminów

Zaplanowane przedstawienia „Królewna Śnieżka on Ice”, które w ERGO ARENIE miały odbyć się w dniach 21-22 września 2019 zostały przełożone na styczeń 2021 roku. Poniżej przedstawiamy oświadczenie organizatora tego wydarzenia.

06 sierpnia 2019

Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020 – ważne informacje dotyczące dojazdu

Już od piątku do niedzieli 09-11.08.2019 r w ERGO ARENIE jedno z największych siatkarskich wydarzeń tego roku w Polsce! W hali na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 z udziałem reprezentacji siatkarzy Polski, Francji, Słowenii i Tunezji.

06 sierpnia 2019

Turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020 – niezbędnik widza.

Od piątku do niedzieli w ERGO ARENIE Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 z udziałem reprezentacji siatkarzy Polski, Francji, Słowenii i Tunezji. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi turnieju.

Archiwum wiadomości