Aktualności

Scorpions – niezbędnik widza

Już we wtorek, 23 lipca wystąpi Scorpions. Legendarny niemiecki zespół jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Koncerty Scorpions wzbudzają ogromne zainteresowanie, nie inaczej będzie i tym razem w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi koncertu.

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie, bilet jest jednokrotnego wejścia.

2. Ceny biletów?

Bilety w cenie: 239 – 699 zł

 Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego. Jeżeli rodzic ma miejsce na trybunach, to siedzą wówczas na kolanach rodziców.

3. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim, gdzie kupię bilet i czy przysługuje mi ulga?

Kontakt pod adresem:  bilety@imprezyprestige.com

4. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

18:45 – Otwarcie bram
19:15 – Lion Shepherd
20:30 – Scorpions

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management). 

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce koncertu.

5. Gastronomia :

Pub oraz food-court i mobilne punkty sprzedaży na  kondygnacji 1 i 3. W punktach będzie można nabyć m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

7. Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

8. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie ma ograniczeń wiekowych

9. W jaki sposób można uzyskać akredytację fotograficzną?

Prosimy o kontakt z Moniką Kamzol: m.kamzol@imprezyprestige.com 

10. Regulamin imprezy

https://bilety.imprezyprestige.com/regulamin.html

11. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna– 3 zł za sztukę

12. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł  dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów.

Płatność TYLKO gotówką!

13. Szczegóły odnośnie cen i dostępności biletów dostępne są na stronie

https://bilety.imprezyprestige.com/rezerwacja/numerowane.html?ter_id=144&ter_idt=9625c8293abeffe0f7cc378ba9640612 ;  sprzedaż również w kasie nr 2 ERGO ARENY

14. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu:

+ 58 76 72 101 (09:00 – 17:00)  i drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl
W dniu koncertu informacja telefoniczna czynna w godz. 9.00 – 20.30

17.07.2019

Powrót do listy wiadomości

11 grudnia 2019

„Szlachetna Paczka” przekazana

Pracownicy, partnerzy oraz przyjaciele operatora ERGO ARENY – Spółki „Hala Gdańsk-Sopot” po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Na początku grudnia w obiekcie przeprowadzona została zbiórka na rzecz ciężarnej Pani Agnieszki*, która w Dolnym Wrzeszczu samotnie wychowuje dwóch synów – Krzysia i Krystiana*.

09 grudnia 2019

Please, Stand-up 2019 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w środę, 11 grudnia najbardziej spektakularne wydarzenie komediowe roku- gala Please, Stand-up 2019, której gospodarzem będzie fenomenalny Łukasz Lotek Lodkowski, a gościem specjalnym żywa legenda polskiej muzyki, producent, instrumentalista, raper, Adam O.S.T.R. Ostrowski! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi wydarzenia.

09 grudnia 2019

Karnawałowa zabawa w ERGO ARENIE

Wielka impreza w klimacie rockabilly, rockendrolla, a także western swingu i country dance już 15 lutego 2020 w ERGO ARENIE! Bilety na Taneczny Karnawał Country & Folk są już w sprzedaży!

Archiwum wiadomości