Aktualności

STAR WARS IN CONCERT W ERGO ARENIE – konkurs

Od premiery filmu Star Wars minęło już ponad 40 lat. W tym czasie obraz stał się kultowym dziełem, prawdziwym przełomem w kinematografii. Kreacje bohaterów, historia i sposób nakręcenia filmu, zmieniło postrzeganie sztuki filmowej. W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia pięć podwójnych zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie: projekcję Gwiezdnych Wojen: Epizod IV – Nowa Nadzieja na ogromnym ekranie, w towarzystwie Praskiej Orkiestry Symfonicznej.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „STAR WARS IN CONCERT W ERGOARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania oraz rozwinąć punkt numer 3:

  1. W którym roku swoją premierę miał film Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja?
  2. Kto jest autorem ścieżki dźwiękowej do filmu?
  3. Bardzo chcę zobaczyć ten hit na wielkim ekranie, ponieważ…

Wiadomości należy przesyłać do środy (10 października 2018, do godz. 23.59). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

25.09.2018

Powrót do listy wiadomości

20 maja 2019

Konkurs dla klubów sportowych – sezon 2019/2020

Informujemy, że ERGO ARENA w swoich planach przewiduje możliwość obsłużenia w sezonie ligowym 2019/2020 około 30 imprez sportowych związanych z meczami ligowymi oraz rozgrywek o Puchar Polski.

15 maja 2019

KSW 49 – niezbędnik widza.

Już w sobotę 18 maja w ERGO ARENIE KSW 49. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi  pytaniami  i odpowiedziami  związanych z tym wydarzeniem.

10 maja 2019

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ERGO ARENIE

10 maja w całym kraju obchodzona jest VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). Tegoroczne wydanie jest zwieńczeniem obchodów 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej i ma na celu prezentację projektów, które w ostatnich latach współfinansowane były ze środków unijnych.

Archiwum wiadomości