ANGRY BIRDS ON ICE

04.03.2020 godz. 15:00
04.03.2020 godz. 18:30

Takiego widowiska jeszcze nie było!

Po olbrzymim sukcesie rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, słowacka agencja Comunique prezentuje swoją oryginalną produkcję, nową rewię na lodzie, która znów oczaruje widzów.
Zróbmy wszystko, abyśmy mogli obejrzeć odgrywające się na lodzie przygody „rozgniewanych ptaków”, które dosłownie zębami i pazurami bronić będą swoich jajek przed złośliwymi prosiętami, na czele których stanął król Leonard. Obejmujące wiele gatunków dzieło, łączące jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier telefonii komórkowej typu Angry Birds.
Wszyscy widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów: niezapomnianego rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt.

Scenariusz i reżyserię napisał i stworzył Juraj Benčík, reżyser, aktor, mim i pedagog, przez 3 lata występujący w znanym na całym świecie „Cirque du Soleil”. Autorem scenografii jest profesor Jozef Ciller, pedagog Akademii Sztuk Pięknych, renomowany scenograf, znany także poza granicami Słowacji. Całość wyśmienicie uzupełnia fantastyczna muzyka, którą skomponował Oskar Rózsa do słów Štefana Benčíka.

Widowisko, które jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku, może się pochwalić unikalną sceną obrotową (360-stopniową), nie mającą na świecie konkurencji.

Informacje organizacyjne:

Dzieciom w wieku do 2 lat gwarantujemy darmowy wstęp, bez prawa do oddzielnego miejsca do siedzenia. Dialogi i teksty piosenek są w języku polskim.

VIP:

Bilety wejściowe VIP zapewniają unikatowe wrażenia dzięki regularnej interakcji widzów z artystami w trakcie przedstawienia. Drugi rząd VIP usytuowano na tej samej wysokości, co rząd pierwszy. W zawiązku z tym faktem nie przyjmujemy żadnych reklamacji.

Angry Birds to cyfrowy fenomen XXI wieku. Gra Angry Birds przeznaczona pierwotnie do telefonii komórkowej dostała się następnie do smartfonów, stając się w 97% najbardziej spontanicznie rozpoznawaną marką na świecie. Począwszy od roku 2009 grę Angry Birds ściągnięto w ponad 4,4 miliarda przypadkach. Agencja Comunique jest jedyną firmą z siedzibę w Słowacji, która może się poszczycić partnerstwem z fińskim studio Rovio, właścicielem marki.

Bilety

Sprzedaż biletów w:

  • kasa nr 2 ERGO ARENY czynna:
    Poniedziałek – piątek, godz. 10:00-17:00, oraz podczas wydarzeń w hali
  • sprzedaż internetowa: www.eBilet.pl
  • w salonach Media Markt na terenie całego kraju

Dzieci w wieku do 2 lat wstęp bezpłatny, bez prawa do oddzielnego miejsca do siedzenia. Dialogi i teksty piosenek są w języku polskim.

Bilety w cenie od 39 zł

Powrót do listy wydarzeń