Art On Ice – James Blunt

20.12.2019 godz. 20:00
21.12.2019 godz. 19:00

ART ON ICE to wyjątkowy show łączący walory sztuki estradowej, tańca na lodzie i popisów mistrzów sztuki cyrkowej, a to wszystko w magicznej oprawie z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki wizualnej.

Projekt został stworzony w Szwajcarii przed 25 laty i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Każdego roku realizowany jest w oparciu o nowy, oryginalny scenariusz. Ten najnowszy, z roku 2019 noszący tytuł Time To Time, stał się prawdziwym hitem. W samej Szwajcarii obejrzało go dotychczas ponad 80 tysięcy osób, ale była jeszcze Szwecja, Finlandia, Chiny, Japonia.Teraz pora na Polskę! Time To Time jest trochę poetycką, trochę magiczną opowieścią o poszukiwaniu prawdziwej miłości, której bohaterowie zostali niespodziewanie przeniesieni w inny czas i wymiar. Tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to w końcu uda, dowiemy się po prawie 2 godzinach pełnego czarownego uroku, fascynującego spektaklu.

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamesa Blunta (który przybywa do Polski na spektakl w kilka dni po światowej premierze swojej najnowszej płyty). James Blunt to brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych ballad takich jak You’re Beatiful, Postcards, 1973 czy Bonfire Heart.

W ART ON ICE wezmą udział również:

  • wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji.
  • Cirque Eloize – jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Broadwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów. Tworzy niezapomniane poetyckie spektakle łącząc sztukę cyrkową z muzyką, tańcem i teatrem w nowoczesny i oryginalny sposób.

Jeśli dodamy do tego piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem (część swojego koncertu z tego właśnie Zeppelina wykonuje James Blunt), oraz efekty świelne i multimedialne, to w pełni uzasadniona staje się opinia, że Art On Ice jest najbardziej udaną galą łyżwiarską na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Bilety

Sprzedaż biletów w:

  • kasa nr 2 ERGO ARENY czynna:
    poniedziałek – piątek, godz. 10.00 – 17.00,
    oraz w dniu imprezy,
  • w sprzedaży internetowej https://www.ebilet.pl
  • w stacjonarnych punktach sprzedaży eBilet.pl
Powrót do listy wydarzeń