CIRQUE DU SOLEIL: CRYSTAL

30.01.2020 godz. 19:00
31.01.2020 godz. 19:00
01.02.2020 godz. 15:00
01.02.2020 godz. 19:00
02.02.2020 godz. 13:00
02.02.2020 godz. 17:00

Cirque du Soleil® prezentuje

 CRYSTAL

Pierwszy akrobatyczny show na lodzie
po raz pierwszy w Polsce!

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

CRYSTAL zawita do ERGO ARENY na przełomie stycznia i lutego 2020 r.  Nie możecie tego przegapić! 

O widowisku CRYSTAL – Pierwszy akrobatyczny show na lodzie
Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego jej środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

„Zarówno zabawne, jak i wzruszające. Pobudza zmysły i wprowadza w dziecięcy zachwyt …”

– Broadway World –

CRYSTAL zachęca do oderwania się od rzeczywistości i udania się w wielobarwny świat opatrzony zdumiewającymi projekcjami wizualnymi. Show oczarowuje również emocjonującą ścieżką dźwiękową, łączącą elementy muzyki popularnej z charakterystycznym brzmieniem Cirque du Soleil.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Międzynarodowa obsada CRYSTAL obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw. 

Obserwuj #CRYSTAL i #cirquedusoleil na :

Facebook | Twitter | Instagram | Youtube

Bilety
Bilety na CRYSTAL dostępne w sprzedaży dla członków Cirque Club. Członkostwo jest bezpłatne, a klubowicze mają dostęp do biletów w przedsprzedażach oraz ofert specjalnych. Dołącz już teraz na www.cirqueclub.com.
Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży od 2 sierpnia na www.alterartshow.pl oraz www.cirquedusoleil.com/crystal

Ceny dynamiczne
Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.
Wybierz swoje miejsce w wybranej cenie!

Terminy przedstawień

ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

30.01/czwartek, godz. 19:00

31.01/piątek, godz. 19:00

01.02/sobota, godz. 15:00, 19:00

02.02/niedziela, godz. 13:00, 17:00

Cirque du Soleil®
CRYSTAL to 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na: www.cirquedusoleil.com

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. www.alterartshow.pl

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Powrót do listy wydarzeń