Masza i Niedźwiedź

18.03.2018 godz. 13:30
18.03.2018 godz. 17:00

Maszę i Niedźwiedzia z popularnych animowanych bajek, znają dzieci na całym świecie! Lodowe show, którego występy w Polsce są częścią obszernego tourne, zawierają zabawne sceny z bajki o Maszy i jej przyjaciołach!

Podczas show Masza i Niedźwiedź na lodzie, zobaczyć będzie można ponad 30 łyżwiarzy figurowych, tancerzy i akrobatów, którzy pokazują swoje umiejętności w kolorowych strojach. Bajka i artystyczne występy wykonawców przeniosą dziecko do świata przygód, by stały się ich częścią.

Nieodłączną częścią scenerii jest wspaniały dom niedźwiedzia – ma prawie 10 metrów wysokości! W nim, niedźwiedź uporczywie stara się ukryć przed Maszą przynajmniej na chwilę, by odpocząć. Ale ona ciągle wymyśla zabawy, wraz z innymi zwierzętami goniąc go dookoła lodowiska w towarzystwie wesołych piosenek.

Wraz z wesołą muzyką powstało wspaniałe show, które polubiły dzieci i ich rodzice. Przedstawienie łączy teatr, sztukę muzyczną i łyżwiarstwo figurowe.

Co więcej, wszystkie piosenki z show i dialogi między postaciami będą w języku polskim, które będą w pełni zrozumiałe nawet dla młodszych dzieci.

Więcej informacji o show: http://maszaniedzwiedz.pl/  lub na  FB organizatora: Comunique.

Akredytacje dla mediów: Adriana Tomajková – tomajkova@comunique.sk

 

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

  • poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00
    (oraz w dniu imprezy)

W punktach sprzedaży eBilet.pl: w sklepach Empik, Saturn i Media Markt, oraz w internecie
www.eBilet.pl

Ceny biletów: 75zł – 210zł
Dzieci do 2. roku życia wstęp bezpłatny, miejsce siedzące u opiekuna

Powrót do listy wydarzeń