Przebojowe Mikołajki

06.12.2019 godz. 16:00

Tego jeszcze nie grali! Już 6 grudnia w ERGO ARENIE, Przebojowe Mikołajki w rytmie największych gwiazd Polskiej Muzyki Rozrywkowej.

Zagrają dla Was:

 1. Cleo
 2. Boys
 3. Top Girls
 4. MIG
 5. Weekend
 6. Książę Kapota
 7. Ronnie Ferrari
 8. Daj to głośniej
 9. Miły Pan
 10. Łobuzy

Dla najmłodszych dostępna strefa TIK TOK FACE to FACE oraz warsztaty z najpopularniejszymi twórcami. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zakup biletu na płytę hali

Każdy zakupiony bilet, daje możliwość uczestnictwa dzieciakom z domów dziecka. Zakup bilet, baw się i spraw najmłodszym prezent na Mikołajki.

Zastanawiałeś się jak po przez sprawianie radości sobie i bliskim możesz podarować cząsteczkę szczęścia kompletnie obcej ci osobie?

Jak to możliwe? To prostsze niż myślisz. Kupując bilet na wydarzenie „PRZEBOJOWE MIKOŁAJK”, bawisz się i jednocześnie wspierasz organizacje pożytku publicznego. Zapytasz w jaki sposób? Otóż, dajesz możliwość uczestnictwa tym, którzy nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

Razem z nami stajesz się organizatorem i jednocześnie sponsorem wejściówek dla dzieciaków z domu dziecka. Co 5 bilet to wejściówka przekazana na Domy Dziecka. Przekroczmy wspólnie pulę 10.000 biletów i zaprośmy nawet 2.000 dzieciaków.

To piękny gest, zwłaszcza w tej przedświątecznej atmosferze.

Wejście do hali od godz. 16.00. Start koncertu godz. 18.30

Do zobaczenia 6 grudnia w ERGO ARENIE!

W sprawie akredytacji medialnych na „Przebojowe Mikołajki” należy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami Organizatora:

michal@oceangroup.com.pl – Michał Okoniewski

robert@oceangroup.com.pl – Robert Puzdrowski

Bilety

Sprzedaż biletów w:

 • kasa nr 2 ERGO ARENY czynna:
  Poniedziałek – piątek, godz. 10:00-17:00, oraz podczas wydarzeń w hali
 • sprzedaż internetowa: www.eBilet.pl
 • w salonach Media Markt na terenie całego kraju
Powrót do listy wydarzeń