SUPERHEROES IN CONCERT

14.10.2017 godz. 19:00

Muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana
w jednym miejscu na żywo po raz pierwszy w Polsce!

 Superheroes

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ulubionych superbohaterskich hitów, które w takim zestawie prezentowane będą premierowo. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo, futurystyczne ekrany LED i wizualizacje. Bilety na koncert w Trójmieście dostępne na Eventim.pl już od 69zł. Nie może was tam zabraknąć!

Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu – blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Usłyszycie motywy przewodnie m.in. z filmów:

 

 • Amazing Spider-Man
 • Batman v Superman: Dawn of Justice
 • Iron Man
 • Captain America: Civil War
 

 • Thor: The Dark World
 • Incredible Hulk
 • The Avengers
 • The Dark Knight Rises

autorstwa takich geniuszy muzyki filmowej jak: Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, która pod czujnym okiem państwa Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich staje się jedną z najlepszych wizytówek polskiej symfoniki. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda – posiadająca wyjątkowy, orientalny głos Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz, obdarzona głosem pełnym emocjonalnego ładunku.

Superheroes in concert to także taneczny show. Ważny element koncertu jakim jest taniec, będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance – po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Całość będziecie mogli obserwować na wielkim ekranie rozstawionym tuż za orkiestrą – co da każdemu z uczestników koncertu komfort udziału niezależnie od miejsca, na którym siedzi.

Całość okraszona będzie zjawiskowymi multimediami – zarówno futurystycznymi scenografiami z wykorzystaniem ekranów LEDowych, na których wyświetlane będą najwyższej jakości wizualizacje, jak też umiejętnie dobranym oświetleniem. A wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju superbohaterskie widowisko.

Strona www: www.superheroes.pl
Facebook: www.facebook.com/Superheroesinconcert/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtwN7XWYl3JHIqlzejy9QjA
Spotify: http://bit.ly/2hzbpVC

Organizator: Fundacja Plateaux

Kontakt dla prasy:

Krzysztof Bober
+48 605 290 709
press@superheroes.pl

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

 • poniedziałek – piątek 10.00 – 16.00
  (oraz w dniu imprezy)

W punktach sprzedaży Eventim: w sklepach Empik, Saturn i Media Markt, oraz w internecie
www.eventim.pl

Ceny biletów: 69zł – 179zł

Powrót do listy wydarzeń

Superheroes