TANECZNY KARNAWAŁ

15.02.2020 godz. 19:30

„Taneczny Karnawał”-

SŁAWOMIR, REDNEX,
CLASSIC,
, BABSZTYL i inni.

 

Po raz pierwszy w tej części Polski, czyli w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu zorganizowane będzie w walentynkowy weekend wydarzenie karnawałowo – taneczne z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i gości z zagranicy.

Rozkręcą zabawę znakomite zespoły muzyczne: SLAWOMIR, CLASSIC oraz  REDNEX ze Szwecji, łączące disco, elektroniczną muzykę taneczną, folk i country dance.

Potańczymy przy największych przebojach SŁAWOMIRA z zespołem (m.in. „Miłość w Zakopanem” i „Ty mała znów zarosłaś”), zespołu CLASSIC ( m.in. „To nie przyjaźń, tylko miłość” i „Daj mi znak”) i  REDNEXU ( m.in. „Cotton Eye Joe” i „Spirit of the Hawk”), które zdobyły ogromną popularność słuchaczy i grane były we wszystkich dyskotekach!

Obejrzymy również show pn. „Taneczny Piknik Country”. Tu  największe przeboje wykonają m.in.„Babsztyl”, „Zayazd”, oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz, Joanna Dove, a o oprawę taneczną zadba Strefa Country.

Jeśli w zimowy wieczór chcecie naprawdę rozgrzać się przy dobrej muzyce bawiąc się na ogromnym parkiecie, korzystając z obficie zaopatrzonych bufetów ERGO ARENY, to nie pozostaje nic innego, jak już dzisiaj zarezerwować  czas i bilety na to wydarzenie.

Zapraszamy na największy show tegorocznego karnawału, połączony z prawdziwie żywiołową zabawą  w ERGO ARENIE, w sobotni wieczór 15 lutego!

„Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych w koncercie „Taneczny Karnawał” nie weźmie udziału Alicja Boncol z zespołem Koalicja, którą zapowiadaliśmy wcześniej. Organizatorzy poinformowani zostali o tym fakcie przez artystkę w dniu 20.01.2020r.”

Bilety

Sprzedaż biletów w:

  • Kasa nr 2 ERGO ARENA czynna:
    poniedziałek – piątek 10.00 – 17.00 oraz podczas wydarzeń w hali
    poprzez stronę: www.eBilet.pl
  • w salonach Media Markt na terenie całego kraju
Powrót do listy wydarzeń