ZDROWA SOBOTA 2

28.10.2017 godz. 10:00

„Zdrowa sobota” to możliwość udziału w interesujących spotkaniach edukacyjnych, dotyczących ważnych współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi, pozwalających zmniejszyć napięcie i stres. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 28 października do ERGO ARENY w godz. 10.00 – 16.00. Wstęp wolny!

Podczas październikowej „Zdrowej Soboty” w ERGO ARENIE stanie słuchobus, a specjaliści z Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al” przeprowadzą badania znamion skórnych i konsultacje podologiczne. Ponownie do dyspozycji gości hali będą eksperci z Centrum Okulistycznego Blikpol, Centrum Medyny Sportowej Rehasport Clinic i specjaliści z firmy BAYER.

Warto przyjść i zatańczyć dynamiczną zumbę, zrelaksować się podczas jogi lub poznać uspokajającą moc Tai Chi. Dużo radości i kreatywnych chwil gwarantują Treflersi, którzy nauczą Was grać w najlepsze planszówki od firmy Trefl SA.

Treningi grupowe poprowadzi, między innymi, Magdalena Szczepańska z Rehasport Clinic – wielokrotna Mistrzyni Polski w siedmioboju lekkoatletycznym. Zajęcia z piłki ręcznej poprowadzą szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk, siatkarski trening zorganizuje Akademia Siatkówki Trefl, a podstawy koszykówki dla małych i dużych przekażą zawodnicy Trefla Sopot.

Tematyczne warsztaty, wykłady cenionych psychologów, trenerów i nauczycieli akademickich pozwolą zrozumieć istotę zdrowia psychicznego w dzisiejszym świecie. Zróżnicowana tematyka jest gwarancją, że każdy z gości ERGO ARENY znajdzie interesującą go sesję.

HARMONOGRAM ZDROWEJ SOBOTY 2: www.swps.pl

Program kierujemy do odbiorców w różnym wieku – dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. W sobotnie przedpołudnie większość z nas dysponuje wolnym czasem, który warto przeznaczyć na chwile dla siebie. Organizatorem wydarzenia jest ERGO ARENA, sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie.

 

Powrót do listy wydarzeń