Archiwum wiadomości

27 lipca 2021

„AR w Arenie” kosmiczną alternatywą na sierpniowe wieczory

W sierpniowe wieczory gdańsko-sopocka ERGO ARENA zmieniać się będzie w bazę kosmiczną, w sprzedaży są już bilety na najbliższe edycje gry miejskiej „AR w Arenie”, która opiera się na tzw. rzeczywistości rozszerzonej.


26 lipca 2021

AGNIESZKA CHYLIŃSKA – 25 LAT NA SCENIE – NIEZBĘDNIK WIDZA

Czy warto było szaleć tak? Tak twierdzi polska wokalistka! Już w najbliższą sobotę, 31 lipca, Agnieszka Chylińska zabierze nas w sentymentalną podróż i przypomni swoje największe przeboje. Bilety na jubileuszowy koncert artystki są nadal w sprzedaży! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.


16 lipca 2021

sanah rusza w kolejną trasę, „Kolońska i szlugi” 21 listopada w ERGO ARENIE

Po mega sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, sanah ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”.  Wokalistka będąca jednym z największych objawień polskiej sceny muzycznej ostatniej dekady zaśpiewa w ERGO ARENIE 21 listopada.


13 lipca 2021

Mozaika Gdańskich Lwiątek 2021 – podsumowanie akcji w ERGO ARENIE

Akademia Gdańskich Lwiątek jest jednym z ważniejszych programów edukacyjnych prowadzonych przez Fundację Wspólnota Gdańska. Uczestnikami są uczniowie i nauczyciele klas I-III, którzy w ciągu trzech lat odwiedzają miejsca istotne dla dziedzictwa historycznego i kulturowego Pomorza. Finał ostatniej edycji, która obejmowała miniony rok szkolny, miał miejsce w ERGO ARENIE.


12 lipca 2021

Start sprzedaży biletów na mecze CEV EuroVolley 2021

Dla wszystkich biało-czerwonych Kibiców, którzy nie mogą doczekać się aby znów zobaczyć na żywo naszych znakomitych siatkarzy, mamy wspaniałe wieści! Już 21 lipca o 12:00 Polski Związek Piłki Siatkowej planuje rozpoczęcie sprzedaży biletów na CEV Mistrzostwa Europy Mężczyzn. Mecze 1/8 i 1/4 tegorocznego turnieju rozegrane zostaną w ERGO ARENIE w Gdańsku.