Archiwum wiadomości

25 października 2021

Kayah i Bregović 2021 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania wspólnego, kultowego albumu. W czwartek, 28.10 o 19.30 Kayah i Goran Bregović wystąpią w ERGO ARENIE. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.


13 października 2021

Neo-Nówka – 20-lecie – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już w najbliższą sobotę, 16 października świętować będziemy urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Neo-Nówka zaprasza do ERGO ARENY na swoje 20-lecie! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.


12 października 2021

Quebonafide ogłasza trasę PSYCHO RELATIONS i koncert w ERGO ARENIE!

Wiemy, że czekaliście na trasę Romantic Psycho Experience. Przez ten czas wiele się zmieniło. Wszystko, co było ROMANTIC, zamieniło się w PSYCHO, a relacje zyskały większe znaczenie niż kiedykolwiek. Dlatego, to co ROMANTIC już nie wystarczy. Czas na 𝖯𝖲𝖸𝖢𝖧𝖮 𝖱𝖤𝖫𝖠𝖳𝖨𝖮𝖭𝖲 – ostatnią trasę koncertową Quebonafide. Trójmiejski koncert rapera odbędzie się 27.05.2022. w ERGO ARENIE.


6 września 2021

Red Bull BC One World Final w listopadzie w ERGO ARENIE!

Po 17 światowych finałach, które odbyły się w kultowych miastach na całym świecie, 18. edycja prestiżowych zawodów breakingowych, Red Bull BC One, odbędzie się po raz pierwszy w Gdańsku 6 listopada 2021 roku w ERGO ARENIE. Bilety są już w sprzedaży!


12 sierpnia 2021

Badania techniczne przed Grand Prix Sopot-Gdynia na parkingu ERGO ARENY

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w finałową fazę. Do imprezy zgłosiła się rekordowa liczba 73 kierowców; o tym, ilu stanie na starcie w najbliższą sobotę, 13.08, zadecyduje stawienie się do Odbioru Administracyjnego i pozytywne przejście technicznego Badania Kontrolnego, które na parkingu przy ERGO ARENIE realizowane będzie w piątek.