Archiwum wiadomości

15 marca 2021

Psie sztafety ćwiczą w ERGO ARENIE!

Dwie sesje treningowe w tygodniu – tak ze swoimi właścicielami ćwiczą psy z Fractal Flyball Team. Zrzeszony w Związku Sportu Flyball gdański klub przygotowuje się obecnie w ERGO ARENIE do Mistrzostw Świata w wyścigach równoległych psich sztafet.


26 lutego 2021

Gdańska ławeczka plażowa – prezentacja prac w ERGO ARENIE

Trwa konkurs pt. Gdańska ławeczka plażowa, w ramach którego, spośród zaprojektowanych przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ławeczek, wybrane i zrealizowane zostaną te najciekawsze. W piątek, 26 lutego w ERGO ARENIE zaprezentowano sześć prac konkursowych.


14 kwietnia 2020

#GdańskPomaga – ruszyła zbiórka przeznaczona na walkę z koronawirusem

Każdy z nas może włączyć się w walkę z koronawirusem. Lokalna akcja – GDAŃSK POMAGA  służy pomocy osobom i instytucjom, którym stan epidemii utrudnia lub uniemożliwia normalne funkcjonowanie.


30 marca 2020

ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na niezbędny sprzęt!

Milion złotych przeznaczy Sponsora Tytularny ERGO ARENY  na zakup sprzętu do jeszcze skuteczniejszej pracy dla ratowników medycznych! Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie dla chorych. ERGO Hestia ustawia się #MuremZaRatownikami i zakupi im sprzęt niezbędny do skutecznego działania każdego dnia. W najbliższych dniach rozpocznie także zbiórkę pieniędzy na środki do walki z pandemią.


2 marca 2020

Polska Noc Kabaretowa 2020 – Śmiech w wielkim mieście – niezbędnik widza

Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej w ERGO ARENIE już w najbliższy piątek, 6 marca. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.