Bieg #RUNGDN ze startem i metą przy ERGO ARENIE!

W związku z decyzją o przedłużeniu przez Radę Ministrów RP obowiązujących obostrzeń do dnia co najmniej 18 kwietnia 2021 roku, Gdański Ośrodek Sportu informuje o przeniesieniu zaplanowanej na 10 i 11 kwietnia 2021 imprezy biegowej #RUNGDN na inny termin.

Prezentujemy stanowisko organizatora: Miłośnicy biegowego współzawodnictwa będą musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na możliwość udziału w kolejnych z szeregu zawodów cyklu #RUNGDN, jakie na ten rok przygotował Gdański Ośrodek Sportu. Niestety, nie wszystko zależy od nas, ale pracujemy intensywnie, żeby zobaczyć się z Wami jak najszybciej. Szykujemy nowe wydarzenie a o jego terminie powiadomimy Was niebawem.

_________________________________________________________________

Czas na kontynuację biegowego cyklu #RUNGDN! Najbliższa, dwudniowa edycja imprezy – na dystansie 5 lub 10 km –  odbędzie się wokół ERGO ARENY, na pętli o długości 1,6 km. Biegamy 10 i 11 kwietnia, zapisy już ruszyły!

Podczas tego biegu, ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy nie spotkają się w zorganizowanej grupie. Każdy chętny będzie mógł rozpocząć swój bieg odpowiednio w sobotę (10.04) lub niedzielę (11.04) w godzinach 10:00-15:00, a limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie wyniesie 500.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe w kwotach:

1) 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego,

2) 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę New Balance do biegania. Limit ilościowy gadżetów 100 sztuk,

3) 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 sztuk.

Warunek startu po uiszczeniu opłaty to osobiste stawiennictwo w Biurze Zawodów (okolice skateparku przy ERGO ARENIE). Tam właśnie wydawane będą numery startowe.

Po ukończeniu wybranej trasy każdy zawodnik otrzyma od organizatora okolicznościowy medal oraz gadżet.

REGULAMIN BIEGU

Więcej informacji oraz przekierowanie do zapisów znaleźć można na stronie Gdańskiego Ośrodka Sportu – organizatora imprezy.