KSW 61 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Po 18 miesiącach od ostatniej gali KSW w hali, polska organizacja wraca do dużego obiektu! 5 czerwca w ERGO ARENIE fani będą mogli znów cieszyć się z wielkich emocji i oglądać na żywo swoich ulubionych zawodników. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw/ W dniu wydarzenia kasa numer 4 czynna będzie od godz. 17:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet uprawnia do jednokrotnego wstępu. Bilety elektroniczne (na urządzeniach mobilnych) są honorowane.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Ceny biletów wahają się od 70pln do 2500pln, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wejście z opiekunem możliwe jest na podstawie jednego płatnego biletu. Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@ebilet.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Otwarcie wejść dla publiczności: 17:00, start gali: 20:00, planowany koniec: 23:30.

Czy w przeddzień wydarzenia odbędzie się otwarte dla fanów ważenie? Tak, ważenie odbędzie się w piątek, 4 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00, w sali treningowej ERGO ARENY. Zgodnie z wytycznymi, zachowując dystans społeczny oraz reżim sanitarny, organizator na ważenie wpuścić może maksymalnie 250 osób. WSTĘP WOLNY!

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt? Nie, organizator nie przewidział depozytu.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? W celu uzyskania akredytacji należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: biuro@kswmma.com

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem:  https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-13740599/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z galą? Tak, stoisko sklepowe dostępne będzie przy wejściu A1.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl