„Masza i Niedźwiedź na lodzie w ERGO ARENIE” – konkurs

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i nie mniej ważne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Zachwycają najmłodszych i bawią dorosłych! Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i dalszych popularnych postaci znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do ERGO ARENY, a w konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Masza i Niedźwiedź na lodzie w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć opisane wspomnienie, zdjęcie, bądź video związane z kultową już bajką, które potwierdzi, że to właśnie Wasza dwójka będzie bawiła się na rewii najlepiej!

Wiadomości należy przesyłać do piątku (1 lutego 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autorów trzech, najbardziej barwnych maili, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU