Sportowe hity w ERGO ARENIE 9 i 11.05.2024 – komunikat organizacyjny

Gotowi na wielkie emocje sportowe? W czwartek kibicować będziemy polskim szczypiornistom w meczu kwal. do MŚ ’25, a w sobotę po raz 10. swoją galę w hali na granicy Gdańska i Sopotu zorganizuje federacja KSW. Operator hali szczególnie zachęca do stawiania na zrównoważony transport zbiorowy i docierania na te duże wydarzenia z dodatkowym wyprzedzeniem.

Hala dla posiadaczy wszystkich biletów otwarta zostanie o godz. 16:50 w czwartek (09.05) i 17:00 w sobotę (11.05), planowane starty imprez to godz. 18:00 (mecz Polska – Słowacja) i godz. 19:00 (gala XTB KSW94). Mając na uwadze wysoką frekwencję operator hali namawia na wybór komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM, trolejbusem ZKM oraz ekologicznym jednośladem. Goście ERGO ARENY, którzy do hali dotrą w czwartek przed godziną 17:30 i w sobotę przed godziną 18:30 będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji w punktach gastronomicznych. Oferta uwzględnia:

– 2 herbaty w cenie 1,

– zestaw hot dog + napój w specjalnej cenie,

Dodatkowe atrakcje czekają na użytkowników mediów społecznościowych, którzy postawią na zrównoważony transport. Przyjedź na mecz lub galę tramwajem, autobusem, trolejbusem, pociągiem SKM albo ekologicznym jednośladem, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed czwartkowym meczem i trzy pierwsze oznaczenia przed sobotnią galą to trzy podwójne zaproszenia na jeden z majowych meczów Trefla Sopot. UWAGA: administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Dla osób, które zdecydują się jednak przyjechać na mecz lub galę samochodem osobowym działał będzie parking P2 (40 złotych/samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi m.in. wzdłuż ulicy Łokietka. Płatności dokonywać można w jednym z ok. 20 parkomatów rozlokowanych wokół parkingów oraz za pomocą aplikacji ePark, której pobranie rekomendujemy.

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliskie parkingi. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Więcej informacji o najbliższych imprezach w formie NIEZBĘDNIKÓW WIDZA i OSTATNIE DOSTĘPNE BILETY znaleźć można na naszej stronie www: ergoarena.pl