Data wydarzenia 15.06.2021
Data wydarzenia 16.06.2021

DWA KONCERTY MAESTRO ANDRÉ RIEU W ERGO ARENIE NA GRANICY GDAŃSKA I SOPOTU W 2021 ROKU!

W związku z panującym stanem pandemii André Rieu był zmuszony przełożyć swój koncert w ERGO ARENIE z 20.06.2020 na środę, 16.06.2021. André Rieu kieruje do fanów następujące słowa: “Nie mogliśmy doczekać się kolejnej wizyty w Trójmieście, dlatego już odliczamy czas pozostały do przyszłorocznego spotkania z Wami i muzyką. Mamy nadzieję, że zechcecie zaczekać na nowy termin, dbajcie o siebie! Uściski, André Rieu & Orkiestra Johanna Straussa.”

Skrzypek z orkiestrą zagra też dodatkowo 15 czerwca 2021 o 20.00, czyli dzień przed zapowiedzianym już koncertem.

Okrzyknięty ”Maestrem mas” (New York Times), André Rieu wraca ze swoją 70-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największym prywatnym zespołem tego typu, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowej klasy solistami oraz solistkami, by zaproponować Państwu radosny, rodzinny wieczór z piękną, romantyczną muzyką. Fani, jak zwykle, spodziewać się mogą melodii znanych z filmów, musicali, oper, operetek oraz muzyki tradycyjnej. Wszyscy otrzymają od Maestro zaproszenie, by w rytmie walca przetańczyć całą noc.

Wszystkie bilety zakupione na pierwszy termin będą honorowane w czerwcu 2021. Sprzedaż biletów na oba terminy prowadzona jest on-line pod adresem: www.andrerieu.com

Bilety

Wszystkie bilety zakupione na pierwszy termin będą honorowane 16 czerwca 2021.

Eventim.pl
Kup bilet
Parking
Kup bilet
Bilety VIP
Kup bilet