Data wydarzenia 10.06.2022
Data wydarzenia 11.06.2022

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19, trasa koncertowa André Rieu Poland Tour zostaje ponownie przełożona. Na koncerty do ERGO ARENY zapraszamy 10 i 11 czerwca 2022 r. Posiadacze biletów zarówno z roku 2020 jak i 2021 proszeni są o ich zachowanie – dotychczas zakupione będą uprawniały do wejścia na koncerty w nowych terminach.

Wiadomość od artysty: „Witajcie drodzy przyjaciele! Moja orkiestra i ja nie mogliśmy się doczekać powrotu do Polski w tym roku! Bardzo ubolewam więc nad tym, że z powodu trwającej pandemii zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć naszą trasę koncertową. Moje koncerty to dzielenie się miłością, śmiechem, śpiewem, zabawą… Dzielenie się radością z muzyki i wieczorne walcowanie RAZEM – nie osobno. Wasze bilety będą honorowane w nowych terminach, a kiedy to wszystko wreszcie się skończy, kiedy moja orkiestra, chór, soliści i ja wrócimy na scenę, obiecuję, że sprawimy, iż zapomnicie o wszystkich Waszych smutkach. Spędzimy szczęśliwe wieczory wypełnione muzyką! Z całego serca dziękuję za lojalność i cierpliwość, za bycie członkiem naszej wielkiej „Rodziny André-Rieu”. Kochani, bądźcie zdrowi i do zobaczenia w przyszłym roku! Dużo miłości dla Was, André!”

Skrzypek André Rieu sprawił, że miliony ludzi na całym świecie pokochały muzykę klasyczną i zaczęły tańczyć walca! Holender został niedawno najbardziej dochodowym artystą klasycznym w historii Billboard’s Boxscore. Jego koncerty są prawdziwą gratką dla widzów – zachwycają nie tylko muzyczne aranże lekkich klasyków, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych wykonywanych przez Orkiestrę Johanna Straussa, ale też kostiumy artystów i efekty specjalne wyświetlane na wielkim ekranie.

Okrzyknięty ”Maestrem mas” (New York Times), André Rieu wraca ze swoją 70-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największym prywatnym zespołem tego typu, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowej klasy solistami oraz solistkami, by zaproponować Państwu radosny, rodzinny wieczór z piękną, romantyczną muzyką. Fani, jak zwykle, spodziewać się mogą melodii znanych z filmów, musicali, oper, operetek oraz muzyki tradycyjnej. Wszyscy otrzymają od Maestro zaproszenie, by w rytmie walca przetańczyć całą noc.

Wszystkie bilety zakupione na koncerty zapowiedziane na rok 2020, a następnie przełożone na rok 2021 termin będą honorowane w czerwcu 2022. Sprzedaż biletów na oba terminy prowadzona jest on-line pod adresem: www.andrerieu.com

Bilety

Wszystkie bilety zakupione na dotychczasowe terminy honorowane będą w roku 2022.

Eventim.pl
Kup bilet
Parking
Kup bilet
Bilety VIP
Kup bilet