Na koncert 10.06.2022r. obowiązują bilety ze zmienionej daty 15.06.2021

Na koncert 11.06.2022r. obowiązują bilety ze zmienionej daty 20.06.2020 i 16.06.2021.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ) ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

Wiadomość od artysty: „Witajcie drodzy przyjaciele! Moja orkiestra i ja nie mogliśmy się doczekać powrotu do Polski w tym roku! Bardzo ubolewam więc nad tym, że z powodu trwającej pandemii zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć naszą trasę koncertową. Moje koncerty to dzielenie się miłością, śmiechem, śpiewem, zabawą… Dzielenie się radością z muzyki i wieczorne walcowanie RAZEM – nie osobno. Wasze bilety będą honorowane w nowych terminach, a kiedy to wszystko wreszcie się skończy, kiedy moja orkiestra, chór, soliści i ja wrócimy na scenę, obiecuję, że sprawimy, iż zapomnicie o wszystkich Waszych smutkach. Spędzimy szczęśliwe wieczory wypełnione muzyką! Z całego serca dziękuję za lojalność i cierpliwość, za bycie członkiem naszej wielkiej „Rodziny André-Rieu”. Kochani, bądźcie zdrowi i do zobaczenia w przyszłym roku! Dużo miłości dla Was, André!”

Skrzypek André Rieu sprawił, że miliony ludzi na całym świecie pokochały muzykę klasyczną i zaczęły tańczyć walca! Holender został niedawno najbardziej dochodowym artystą klasycznym w historii Billboard’s Boxscore. Jego koncerty są prawdziwą gratką dla widzów – zachwycają nie tylko muzyczne aranże lekkich klasyków, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych wykonywanych przez Orkiestrę Johanna Straussa, ale też kostiumy artystów i efekty specjalne wyświetlane na wielkim ekranie.

Okrzyknięty ”Maestrem mas” (New York Times), André Rieu wraca ze swoją 70-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największym prywatnym zespołem tego typu, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowej klasy solistami oraz solistkami, by zaproponować Państwu radosny, rodzinny wieczór z piękną, romantyczną muzyką. Fani, jak zwykle, spodziewać się mogą melodii znanych z filmów, musicali, oper, operetek oraz muzyki tradycyjnej. Wszyscy otrzymają od Maestro zaproszenie, by w rytmie walca przetańczyć całą noc.

Wszystkie bilety zakupione na dotychczasowe terminy honorowane będą w roku 2022.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczony są na mapce.

Na wszystkich, którzy postawią na komunikację miejską czekają atrakcje przygotowane w ramach kampanii #DobryDojazd.

Bilety

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty VIP w cenie 590 złotych

Pakiety w cenie 590PLN dostępne są na oba koncerty i uwzględniają:

  • bilet do loży,
  • dedykowane wejście VIP (C3),
  • obsługę hostess,
  • poczęstunek w loży w formie bufetu szwedzkiego z przekąskami zimnymi, daniami ciepłymi, barem sałatkowym oraz kącikiem deserowym z kawą i herbatą,
  • open bar z napojami bezalkoholowymi,
  • lampkę wina

W celu złożenia zamówienia na pakiet VIP prosimy o kontakt mailowy vip@ergoarena.pl lub telefoniczny: +48 785 583 707.

Eventim.pl
Kup bilet
Bilety VIP
Kup bilet