Szanowni Państwo!

Niestety z przyczyn logistycznych impreza Black Energy LFL All-Star Tour zostaje przeniesiona na termin wrześniowy.

Bilety zachowują ważność na nowy termin, jak też istnieje możliwość zwrotu biletów.
Dalsze szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane niezwłocznie po ustaleniu szczegółów. 

W celu uzyskania zwrotu prosimy o przesłanie wiadomości zwrotnej na adres rezerwacje@ebilet.pl:

  • w przypadku rezerwacji opłacanej przelewem:

prosimy o podanie numeru odwołanej rezerwacji oraz numeru rachunku bankowego z jakiego dokonana została płatność wraz z prośbą o dokonanie zwrotu;

  • w przypadku opłaty kartą kredytową:

prosimy o podanie numeru odwołanej rezerwacji i potwierdzenie, że życzą sobie Państwo zwrotu na kartę.

 

Legends Football League (LFL) narodziła się w 2009 roku w USA. Rozgrywki od razu stały się absolutnym hitem sportowym w Stanach Zjednoczonych i od tego momentu przebojem opanowują amerykański rynek sportowy. LFL jest także jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć sportowych na świecie zdobywając miliony wiernych fanów.

Trudno się temu dziwić, gdyż w tę spektakularną, kontaktową, halową wersję futbolu amerykańskiego grają najpiękniejsze i najseksowniejsze sportsmenki świata! Mecze charakteryzują się niesłychaną widowiskowością, dynamiką, ekwilibrystycznymi zagraniami, agresywnymi starciami, a wszystko to przepełnione jest seksapilem znakomitych sportsmenek. Pikanterii dodaje fakt, że zawodniczki LFL potrafią grać w futbol lepiej niż niejeden mężczyzna!

Do meczów gwiazd wybrane zostały najlepsze zawodniczki ostatniego sezonu LFL, na co dzień reprezentujące barwy ośmiu drużyn. Mecz w ERGO ARENIE będzie pierwszym z serii występów zawodniczek w Polsce w ramach Black Energy LFL All-Star Tour. Na specjalnie przygotowanym boisku do halowej wersji futbolu amerykańskiego zgromadzeni kibice podziwiać będą spektakularne zagrania, dynamiczne zwroty akacji i walkę o każdy jard boiska. Zapowiada się wspaniałe sportowe widowisko!

amerykański rynek sportowy. LFL jest także jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć sportowych na świecie zdobywając miliony wiernych fanów.

Z przyczyn logistycznych impreza Black Energy LFL All-Star Tour zostanie przeniesiona na termin wrześniowy.

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 3 ERGO ARENA czynna:

  • poniedziałek – piątek: 10.00 – 16.00, oraz w dniu imprez (godziny otwarcia podane są przy poszczególnych wydarzeniach)

oraz na na ebilet.pl i w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Parking
Kup bilet