Wyczekiwany powrót do Polski! Po raz pierwszy ze spektaklami OVO! 

Kwiecień 2018! 

19, 20, 21, 22 kwietnia ERGO ARENA/ GDAŃSK/SOPOT                       

Bilety w ogólnodostępnej sprzedaży już od 12 października na www.alterartshow.pl 

Cirque du Soleil powraca do polskich aren z przedstawieniem OVO, które po zakończonej trasie w Północnej Ameryce, trwającej od wiosny 2016 roku, przemierzyło Atlantyk, by zadebiutować w Europie. Spektakl swoją europejską premierę miał właśnie w Zurychu, w kwietniu 2018 pora na Kraków oraz Trójmiasto.

Światowa premiera OVO miała miejsce w Montrealu w 2009 roku i od tamtej pory przedstawienie zdołało oczarować ponad 5 milionów ludzi na całym świecie. OVO ponownie wyrusza w trasę, oferując zniewalającą produkcję tym razem w arenach, dając szansę szerszej publiczności na zobaczenie przedstawienia Cirque du Soleil w swoim mieście.

O widowisku

OVO to w języku portugalskim „jajo”, a w przedstawieniu jest to intensywne spotkanie z wielokolorowym, tętniącym życiem ekosystemem, w którym owady pracują, jedzą, pełzają, fruwają, bawią się, walczą ze sobą oraz szukają miłości w nieustającym zgiełku energii i ruchu. Nagle w środku tego wszystkiego pojawia się tajemnicze jajo, które wzbudza respekt w insektach. Ciekawi je ten ikoniczny przedmiot, który stanowi zagadkę cyklów ich życia. I jak to w życiu bywa, wystarczy tylko jedno spojrzenie niezgrabnego, dziwacznego owada, który dołącza do tętniącej życiem społeczności i wspaniałej biedronki, by rozkwitła między nimi miłość od pierwszego wejrzenia.

Obsada  OVO  składa się z 50 artystów z 14 krajów, którzy specjalizują się w wielu odmianach akrobatyki. Jednym z najbardziej znanych momentów OVO  jest olśniewający powietrzny wyczyn „Rosyjska Kolebka”, w którym grupa skarabeuszy szybuje z dwóch końców sceny do samego środka, a oddziela ich za każdym razem dystans 6 metrów!

Do drużyny kreatywnej, tworzącej świat OVO, należą: dyrektorzy artystyczni Guy Laliberté i Gilles Ste-Croix; scenarzystka, reżyser oraz choreografka Deborah Colker (pierwsza kobieta w roli reżysera w Cirque du Soleil); dyrektor kreatywna Chantal Tremblay; scenograf i twórca rekwizytów Gringo Cardia; projektantka kostiumów Liz Vandal; kompozytorka i dyrektor muzyczny Berna Ceppas; inżynier oświetlenia Éric Champoux; inżynier dźwięku Jonathan Deans i po raz pierwszy w historii  Cirque du Soleil: inżynier sprzętu i montażu Fred Gérard; projektant wyczynów akrobatycznych Philippe Aubertin oraz makijażystka Julie Bégin.

 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące wydarzenia

 

1. Godziny przedstawień:

Data Godziny
19.04.2018 (czwartek) 19:30
20.04.2018 (piątek) 19:30
21.04.2018 (sobota) 15:30 19:00
22.04.2018 (niedziela) 13:00 16:30

Otwarcie drzwi godzinę przed przedstawieniem.

2. Gdzie kupię bilet?

Bilety do nabycia poprzez stronę www.alterartshow.pl , oraz www.ebilet.pl oraz w kasie w ERGO ARENIE: poniedziałek – piątek; godz. 10.00 – 17.00.

3.W jakiej cenie są bilety?

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że konsument ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Kategorie i ceny biletów:

PLATYNOWA od 310 PLN

ZŁOTA od 250 PLN

SREBRNA od 190 PLN

BRĄZOWA od 140 PLN

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

W przypadku zakupu biletu zniżkowego warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek dziecka. Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.
Dzieci nie mogą być pozostawiane bez opieki podczas przedstawienia. Bilety zakupione dla dzieci muszą być miejscami obok opiekuna.

4. Czy są specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych?

W ERGO ARENIE, miejsca dla osób na wózkach znajdują się na trybunach 318 i 324. Przypominamy, że zarówno osoba na wózku, jak i jej opiekun muszą mieć osobne bilety na przedstawienie. Wszystkie osoby zainteresowane kupnem biletów dla osób na wózkach proszone są o kontakt z bilety@alterart.pl.

5. Czas trwania przedstawień i przerwa?

Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone 20-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).

6. O której godzinie należy przyjść na przedstawienie?

Widzowie są wpuszczani najwcześniej na godzinę przed startem przedstawienia. Aby uniknąć spóźnienia, zapraszamy do przyjścia z wyprzedzeniem, najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. UWAGA: ze względu na bezpieczeństwo Artystów wejście na widownię po rozpoczęciu spektaklu nie zawsze jest możliwe.

7. Czy na widownię można wnosić aparaty fotograficzne?

Podczas widowiska OVO obowiązuje zakaz fotografowania aparatami fotograficznymi. Można natomiast robić zdjęcia telefonami komórkowymi. Pod żadnym względem nie można używać lampy błyskowej – może ona oślepić akrobatów, poprzez co stwarza dla nich zagrożenie. Aparaty fotograficzne należy zostawić w depozycie (koszt: 10 zł).

8. Czy można nagrywać przedstawienie?

Podczas widowiska OVO obowiązuje zakaz filmowania, także telefonami komórkowymi.

9. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, w Ergo Arenie można korzystać z szatni (cena – 2 zł).

10. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów.

11. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

W obiekcie funkcjonuje Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne przy A1 oraz D3.

12. Czy można wejść na przedstawienie z jedzeniem i napojami?

Tak, o ile jedzenie i napoje są w rozsądnych ilościach, a jedząc i pijąc, zachowujemy porządek wokół siebie. Dozwolone są napoje wyłącznie w butelkach plastikowych lub kartonikach o pojemności do 500 ml.

13. Czy w trakcie przedstawienia można na chwilę wyjść?

Nie – bilet podlega jednorazowemu zeskanowaniu, więc osoby wychodzące „na chwilę” nie będą wpuszczane z powrotem do hali.

14. Czym jest Alter Art?

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń, tworzonych przez Cirque du Soleil.

 

Zobacz fragmenty przedstawienia OVO

Cirque du Soleil zachwycił ponad 160 milionów widzów w ponad 400 miastach, w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia blisko 4 000 pracowników, łącznie z 1300 artystami z prawie 50 różnych krajów. Aby dowiedzieć się więcej o Cirque du Soleil  , odwiedź www.cirquedusoleil.com.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Odwiedź www.alterartshow.pl

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Bilety

Sprzedaż biletów w:

Kasa nr 2 ERGO ARENA czynna:

poniedziałek – środa: 10.00 – 17.00,
czwartek (19.04): 10.00 – 20.00
piątek (20.04): 10.00 – 20.00
sobota (21.04): 13.00 – 19.00
niedziela (22.04): 11.00 – 17.00

Poprzez stronę www.alterartshow.pl , oraz  www.ebilet.pl

 

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów.

Kup wcześniej, zapłać mniej.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że konsument ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Kategorie i ceny biletów:

PLATYNOWA od 310 PLN

ZŁOTA od 250 PLN

SREBRNA od 190 PLN

BRĄZOWA od 140 PLN

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

Parking 19.04
Kup bilet
Parking 20.04
Kup bilet