Baza prelegentów i nowych rozwiązań technologicznych została zaktualizowana: na branżową mapę wydarzeń IT powraca konferencja Code Europe. Do zobaczenia 21.09 (10:00-18:30) w ERGO ARENIE!

Mówi się, że programiści i deweloperzy (niestety) nie sypiają zbyt dużo. To chyba prawda, zważywszy na tempo i zakres postępu technologicznego, który nieustannie zachodzi w ostatnich latach na całym świecie. Biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie i setki pytań ze strony pasjonatów IT, organizatorzy Code Europe podjęli wyzwanie zorganizowania kolejnej edycji największej konferencji, stanowiącej platformę do wymiany doświadczeń i opinii nt. najnowszych osiągnięć technologicznych pomiędzy TOPowymi firmami – czołowymi graczami rynku, testerami, programistami, deweloperami i menedżerami IT.

Na uczestników Code Europe czekają przestrzeń do networkingu, strefa rozwoju osobistego, ale przede wszystkim, składająca się z 6 ścieżek tematycznych, zapełniona po brzegi agenda, o której najwyższy poziom merytoryczny dbają eksperci z całego świata. Podczas wydarzenia nie zabraknie wystąpień NA ŻYWO takich gwiazd jak Bjarne Stroustrup (twórca C++), Mikko Hyppönen (Security & Privacy Expert; F-Secure) czy Richard Stallman (GNU Lead Developer). Swoją wiedzą będą dzielić się w ramach ścieżek: Cloud Computing, DevOps, Cybersecurity, Data Science, Programming languages oraz Future & Inspire.

Code Europe to wydarzenie o niezwykłej skali, które pomimo najwyższego poziomu merytorycznego i wyjątkowej oprawy, nie mogłoby się udać gdyby nie jego odbiorcy – fascynaci  i pasjonaci rynku IT, stale poszukujący nowych rozwiązań, wyzwań i możliwości rozwoju. To właśnie ogromne zainteresowanie i stale napływające zapytania dot. kolejnych edycji okazały się głównym motywatorem dla organizatorów, którzy od miesięcy pracują w pełnej mobilizacji  (i w pocie czoła!), by udział w wydarzeniu zaspokoił, a wręcz przeszedł Wasze najśmielsze oczekiwania!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi newsami nt. Prelegentów i ich wystąpień? Koniecznie zaobserwuj Code Europe na Facebooku i Twitterze.

__

Organizatorem wydarzenia jest: Grupa Absolvent – czołowy gracz polskiego rynku HR i EB. Jest trzykrotnym laureatem nagrody Deloitte Fast 50 w kategorii: najszybciej rozwijająca się firma technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2019 roku wyróżniona przez ABSL w kategorii Talent Leader i przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się spółek w Europie. Do jej najważniejszych inicjatyw, poza konferencją Code Europe, należą targi Absolvent Talent Days oraz portal Absolvent.pl, prezentujący oferty pracy i praktyk dla studentów i młodych specjalistów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konferencji Code Europe, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Martyna Toczyska

Growth Manager

e-mail:martyna.toczyska@codeeurope.pl

tel. (+48) 796-999-208

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest pod adresem: https://www.codeeurope.pl/

Parking płatny: 30 zł / samochód osobowy: 50 zł / autokar

Szatnia: bezpłatna