Świętuj z nami stulecie w widowisku
DISNEY ON ICE: 100 lat magii Disneya!

Czternaście ponadczasowych bajek, trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko w jednym spektakularnym show!

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Odwiedzimy zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

Terminy przedstawień w ERGO ARENIE:

25.11.2016 – piątek: 18:30 PREMIERA
26.11.2016 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30
27.11.2016 – niedziela: 10:30; 14:30; 18:30
28.11.2016 – poniedziałek: 18:30

Wybrane komentarze z Facebooka (pisownia oryginalna):

  • Przepiękne show. Fantastyczni artyści i rewelacyjne efekty. Stroje zapierające dech po prostu och i ach i każdemu polecam
  • Po występie w Krakowie – fantastycznie. Syn się dopytuje kiedy następny raz!
  • Było genialnie! Były tance, śpiewanie i oczywiście wielka radość dzieci, dziękujemy!
  • Bajecznie to mało powiedziane!!!
  • Zostaliśmy przeniesieni w świat bajek. Było super

Wybrane recenzje:

Więcej informacji na temat Disney On Ice na stronie www.alterartshow.pl, www.disneyonice.pl oraz na Facebooku

Polscy widzowie wielokrotnie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya podczas niezwykłych widowisk na lodzie. Odwiedzili cztery dalekie krainy oglądając Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie w aż pięciu miastach w Polsce. Wspólnie przeżywali przygody z Anną i Elsą podczas spektaklu Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, zwiedzili wyjątkowe miejsca w Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda. Księżniczki Disneya i ich dzielni herosi towarzyszyli małym i dużym w spektaklu Disney On Ice: Księżniczki i Herosi. Razem z Mikim, Minnie i wieloma innymi postaciami widzowie celebrowali najpiękniejsze święta świata dzięki widowisku Disney On Ice: Świętujemy!, a w przedstawieniu Świat Fantazji na lód wyjechali bohaterowie filmu „Auta”.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam. Więcej informacji: www.alterartshow.pl.

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, MonsterJam®, Monster Energy Supercross, NuclearCowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! oraz Marvel Universe LIVE! Więcej informacji: www.feldentertainment.com.

 


 

FAQ- Disney On Ice: 100 lat magii Disneya

 

 

 

Godziny przedstawień:

DATA GODZINY
25.11.2016     18:30
26.11.2016 10:30 14:30 18:30
27.11.2016 10:30 14:30 18:30
28.11.2016     18:30

1. Gdzie kupię bilet? 

Bilety w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, punktach sprzedaży ebilet.pl , oraz na www.alterartshow.pl , www.ebilet.pl

2. W jakiej cenie są bilety? 

Kategoria Platynowa: 130/ 120* zł
Kategoria Złota: 109 zł/ 99* zł
Kategoria Srebrna: 89 zł / 79* zł
Kategoria Brązowa: 65 zł / 55* zł

* ceny biletów na przedstawienia: niedziela  18:30; poniedziałek – 18:30  

3. Czy są bilety zniżkowe dla dzieci?

Jeśli dziecko ma mniej niż dwa lata, nie ma konieczności kupowania dla niego biletu. Dzieci powyżej 2 roku życia powinny mieć bilet; opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.              

W przypadku, gdy Uczestnikiem Imprezy jest małoletni w wieku do 12 lat, może on uczestniczyć w Imprezie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

4. Czy są specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych?

W przypadku, gdy osoba niepełnosprawna chce uczestniczyć w Imprezie wraz z opiekunem każda z tych osób zobowiązana jest do nabycia biletów.

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy skontaktować się z organizatorem na adres: niepelnosprawni@ebilet.pl

5. Czas trwania przedstawień i przerwa?

Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą. Całe przedstawienie trwa ok. 120 minut.

6. Czy na salę można wnosić aparaty fotograficzne oraz czy można nagrywać przedstawienie?

Na teren Imprezy można wnieść aparaty fotograficzne. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie zasłaniać lodowiska nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom siedzącym w pobliżu. Ze względu na bezpieczeństwo łyżwiarzy niedozwolone jest używanie lamp błyskowych.

7. Czy w ERGO ARENIE  będzie depozyt?

Organizator przewidział depozyt, płatny 10 zł od sztuki. Depozyt będzie też obowiązkowy dla osób, u których ochrona znajdzie przedmioty uwzględnione w regulaminie jako niedozwolone.

8. Czy w ERGO ARENIE będzie szatnia?

Tak, w ERGO ARENIE  można korzystać z szatni (cena – 2 zł za sztukę).

Uprzejmie informujemy,  że temperatura w hali wynosi około 18 ˚C. W związku z tym, szatnia nie jest obowiązkowa. Wózki dla dzieci można zostawiać w szatni.  Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa, nie jest możliwe wprowadzanie wózków na widownię.

9. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł, dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów.

10. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

W obiekcie funkcjonuje  Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne     punkty mobilne przy A1 oraz D3.

11. Czy w trakcie przedstawienia można na chwilę wyjść?

Nie można wychodzić na zewnątrz obiektu w trakcie przedstawienia.

12. Regulamin imprezy

  http://alterartshow.pl/pl/Regulamin,1119.html

13.Czym jest Alter Art?

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku     live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń, tworzonych przez Cirque du Soleil.

Bilety

Ceny biletów:

Kategoria Platynowa: 130/ 120* zł
Kategoria Złota: 109 zł/ 99* zł
Kategoria Srebrna: 89 zł / 79* zł
Kategoria Brązowa: 65 zł / 55* zł

*promocyjne ceny biletów na przedstawienia: niedziela – 18:30; poniedziałek – 18:30

Bilety  w sprzedaży:

  • kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 101
  • sprzedaż internetowa  www.alterartshow.pl oraz www.eBilet.pl
  • sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

 

Parking
Kup bilet