Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo w ERGO ARENIE! 2 przedstawienia w gdańsko-sopockiej hali już 18 czerwca (12:00, 17:00)!

Księżniczki Disneya to emblematyczne postaci z filmów, które od lat wywołują ogromne emocje i przypominają nam o najważniejszych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w życiu. To także bohaterki, które uczą nas pokonywania trudności, walki o szacunek i życia na własnych zasadach. Bijącym sercem najsłynniejszych produkcji Disneya są właśnie niezapomniane piosenki, które musicie usłyszeć na własne uszy.

Właśnie na tych utworach skoncentruje się trasa Disney Księżniczki Koncert, która zawita do 5 polskich miast. Utalentowana obsada przypomni Wam o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto posłuchacie też utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych”, „Aladyna” czy „Króla Lwa”

W ERGO ARENIE zaśpiewają dla nas: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

W rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Artysta jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie fortepianu solowego. Ukończył także Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie (filia we Wrocławiu), gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki. Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Obecnie jest w trakcie pracy nad kolejnym autorskim musicalem pod tytułem „Grupa Anonimowych Asortymentów”.

Zdobądźcie swój bilet do magicznego świata bajek Disneya!  Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disney księżniczki koncert.pl. W sprzedaży czekają na was również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekajcie i już teraz cieszcie się przepustką do radosnej krainy wypełnionej dziecięcą wyobraźnią!

PROMOTOR: Agencja Follow The Step 

Bilety

Bilety nabyć można za pośrednictwem platformy eBilet.pl