Przyjdź i zobacz jak zmieniła się ERGO ARENA! Zapraszamy do hali na granicy Gdańska i Sopotu na Dzień Otwarty połączony ze wspólnym  dopingowaniem biegaczy uczestniczących w  Verve 10k Run Sopot 2014. Wśród 3 tysięcy biegaczy wystartuje Paula Radcliffe – jedna z najlepszych biegaczek w historii na długich dystansach, rekordzistka świata w maratonie.

Punktualnie o godz. 12.00  sprzed ERGO ARENY wystartuje bieg Verve 10k Run Sopot, także od godziny 12.00 zapraszamy do zwiedzania hali. Tegoroczny Dzień Otwarty ma na celu przedstawienie efektów zakończonego projektu inwestycyjnego „Przebudowa i wyposażenie ERGO ARENY” w ramach inicjatywy JESSICA, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa pomorskiego na lata 2007-2013.

W sierpniu br.  przeprowadzono prace, których celem było podwyższenie standardu obiektu. Dzięki wartej około 5 mln zł inwestycji m.in. rozbudowano  system informacyjny i reklamowo-identyfikacyjny hali , zwiększyła  się pojemność płyty, na elewacji  zamontowano ekran LED o powierzchni ponad 120 m2, system band LED rozmieszczonych wewnątrz areny,  zaprojektowano i wykonano system nagłośnienia imprez, zainstalowano system kurtyn scenicznych.

Na zwiedzających w godz. 12.00-15.00 czekać będą przewodnicy, którzy oprowadzą oraz opowiedzą o tym jak zmieniła się ERGO ARENA. Zapraszamy w niedzielę 12 października, wejście A-1. Bezpłatne parkowanie dla zwiedzających na parkingu przy hali, oraz wzdłuż ul.Łokietka.

Kasa nr 3 czynna w niedzielę w godz. 11.00-15.00