EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.  Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Buslav @ EX Festival

20:30 | Czwartek, 1 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Arena, wejście A1
Koszt: 25 zł / w dzień koncertu 35 zł
Bilety dostępne na Going.: https://goingapp.pl/evt/1383901/buslav-ex-festival

Już 1-szego lutego na ERGO ARENIE podczas Exodus Festival usłyszycie wyjątkową i alternatywną, choć niezwykle melodyjną twórczość Buslava.

Artysta jest multiinstrumentalistą, kompozytorem i twórcą tekstów. Jego pierwszy solowy album, to projekt odwagi przekraczania osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Debiutancki album Buslava był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, swoje miejsce znalazł także w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.

Najnowszy singiel “Burning Low”, promujący drugi album Buslava powstał we współpracy ze szwedzkim producentem – Joelem Isakssonem w ramach przeprowadzonego w Tallinie songwriting camp. Czy czekają nas zatem niespodzianki na samym koncercie? Przekonamy się już niebawem!

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EMVzciAIGvo

Josh Savage @ EX Festival

22:00 | Czwartek, 1 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Alter, wejście B3
Koszt: 25 zł / w dniu wydarzenia 35 zł
Bilety dostępne na Going.: http://goingapp.pl/evt/1326739/josh-savage-ex-festival

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. „Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “. Zbudował lojalną grupę fanów oraz wydał kilka własnych nagrań bez udziału wytwórni.

W 2015 roku Josh zagrał 79 koncertów w ciągu 5 miesięcy z „Sofar Sounds” oraz w domach ludzi w całej Ameryce i Europie. Jego utwory były grane w BBC Radio 2, BBC 6 i w sumie zebrały ponad 1,5mln odtworzeń na Spotify.”

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=TjWAYZJQxMw

 

Sarsa @ EX Festival

20:30 | Piątek, 2 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Arena, wejście A1
Koszt: 40 zł / w dniu wydarzenia 50 zł
Bilety dostępne na Going.: http://goingapp.pl/evt/1326723/sarsa-ex-festival

Niezwykle uzdolniona artystka. Jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i instrumentalistką. Jej talentem zachwyciła się cała branża muzyczna oraz miliony słuchaczy.  Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Dziennikarze muzyczni zaś uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat. Teledyski Sarsy na portalu YouTube zebrały już ponad 100 milionów wyświetleń, a tylko ostatni, “Motyle i ćmy”, w ciągu 2 miesięcy odtworzyło ponad 7 milionów widzów. 2 lutego wystąpi na Scenie Głównej ERGO ARENY podczas EX Festival, gdzie zagra swoje największe hity.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=H9JppgiNuVs

 

Edyta Górecka @ EX Festival

22:00 | Piątek, 2 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Alter, wejście B3
Koszt: 20 zł / w dniu wydarzenia 30 zł
Bilety dostępne na Going.: http://goingapp.pl/evt/1326740/edyta-gorecka-ex-festival

Edyta Górecka zagra na Scenie Alter podczas EX Festival w ERGO ARENIE. Wokalistka i autorka tekstów wraz ze swoim zespołem tworzy oryginalne kompozycje zainspirowane brytyjską muzyką gitarową, przestrzenią islandzkich kompozycji i lekkością akustycznych brzmień z tekstami natchnionymi literaturą, wspomnieniami i spojrzeniem na rzeczywistość wokół siebie. Na scenie muzycznej pojawili się rok temu z utworem „Sierpień”, który dał szansę na wygraną w dwóch ważnych konkursach: Skoda Auto Muzyka z ramienia Katarzyny Nosowskiej i krakowskie Synestezje, które utorowały im dalszą muzyczną drogę.

Muzycy w marcu tego roku wydali swoją debiutancką EPkę „Portrety”. Wiosną wystąpili na festiwalu Spring Break. Byli nominowani do Opolskich Debiutów 2017. Docenieni przez jury Jarocińskich Rytmów Młodych zagrali na tegorocznej edycji Festiwalu w Jarocinie. Tego lata pojawili się również m.in. na Slot Art Festiwal, SALWA Festiwal czy CudaWiankach w Gdyni. Znaleźli się w dziesiątce finalistów Festiwalu Młodych Talentów. Do tej pory supportowali między innymi takich artystów jak Mikromusic, LemOn, Kev Fox/Smolik czy Julia Pietrucha.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=LRsTUAjUyII

 

EX IT + goście specjalni @ EX Festival

21:00 | Sobota, 3 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Arena, wejście A1
Koszt: 20 zł / w dniu wydarzenia 30 zł
Bilety dostępne na Going.: http://goingapp.pl/evt/1326736/ex-it-goscie-specjalni-ex-festival

EX IT to zespół, który od początku istnienia Exodus Conf jest jego ważną częścią, bo prowadzi naszych uczestników muzycznie i duchowo podczas konferencji. Liderem zespołu jest Kamila Pałasz szerzej znana jako solistka zespołu TGD. Wiemy, że Bóg wyjątkowo działa przez nią w muzyce worship, a jej głos potrafi w ponadnaturalny sposób zmienić atmosferę. Zespół tworzy autorską muzykę, a utwory takie, jak Wolność Jedno Ma Imię, Wiara, Dzięki Łasce czy Wszyscy Chwalmy Go są grane i słuchane już w całej Polsce.

W sobotni wieczór na głównej scenie ERGO ARENY odbędzie się NAJWIĘKSZY KONCERT POLSKIEGO UWIELBIENIA. Będzie to pierwszy koncert zespołu EX IT, któremu dodatkowo towarzyszyć będą twórcy, liderzy i artyści z całej Polski, m.in Ola Hulecka (Baza Centrum), Michał Rassek, Michał Król, Dawid Leszczyński (Początek), exodus 15 oraz 12 kamieni!

Wierzymy, że Bóg wzbudził pokolenia artystów, którzy nie są odtwórczy, ale twórczy tak, jak On sam. Jesteśmy dumni z polskiej muzyki uwielbieniowej i wiemy, że przyszedł czas to pokazać.

Wszyscy muzycy spotkają się tego dnia na jednej scenie, aby wspólnie wywyższać Jego imię i poprowadzić uczestników w uwielbieniu. Przed nami naprawdę wyjątkowy czas!”

 

Dzieła Wybrane @ EX Festival

22:00 | Sobota, 3 lutego 2018

ERGO ARENA, Scena Alter, wejście B3
Koszt: 15 zł / w dniu wydarzenia 25 zł
Bilety dostępne na Going.: http://goingapp.pl/evt/1326741/dziela-wybrane-ex-festival

Znają się od zawsze, ale jako dzieła wybrane dopiero zaczynają wspólnie występować. Grają muzykę autorską, w swoich utworach stawiają na słowa i ich znaczenie, a dźwiękami odzwierciedlają ich sens. Jak sami mówią „muzyka, którą tworzymy ma gatunek nieznany.

Przyjdź i odkryj coś nowego!

Bilety

Bilety do nabycia w kasie ERGO ARENY w dniu  imprezy od godziny 12:00.

Piotr Zioła
Kup bilet
Josh Savage
Kup bilet
Sarsa
Kup bilet
Edyta Górecka
Kup bilet
EX IT + goście specjalni
Kup bilet
Dzieła Wybrane
Kup bilet