EXODUS CONFERENCE. Wieczory otwarte – wstęp wolny

Exodus Conference to ogólnopolska, inspirująca konferencja z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całego świata, bawiąc się przy tym nieziemsko. Wieczorne otwarte sesje główne, które odbywają się od czwartku do soboty są kulminacyjnym punktem programu Exodus Conference i może przyjść na nie KAŻDY. Ciekawi mówcy, inspirujące historie, modlitwa oraz muzyka na żywo!

Po raz pierwszy w Polsce! Naszym gościem specjalnym i mówcą będzie Rich Wilkerson Jr. – główny pastor kościoła Vous Church w Miami, USA!

Rich jest dynamicznym przywódcą z pasją dla Boga i ludzi. VOUS jest katalizatorem wiary, kreatywności i różnorodności, która odzwierciedla wyjątkową kulturę tego tętniącego życiem miasta. Zapewne wiele osób może zastanawiać znane dla Polaków nazwisko Richa, a to dlatego że jego krewnym był niesamowity David Wilkerson, który napisał przełomową książkę „Krzyż i Sztylet”.

Sam Rich również zajmuje się pisaniem. Jest autorem dwóch książek: Królowie Piaskowych Zamków (Sandcastle Kings) oraz Przyjaciel Grzeszników (Friend of Sinners). Do tej pierwszej okładkę zaprojektował mu sam Kanye West, a o ich relacji zrobiło się głośno, kiedy udzielił ślubu Kanye i Kim Kardashian West.

Po tym wydarzeniu powstał 10-cio odcinkowy telewizyjny serial dokumentalny „Rich in Faith”, który pokazuje drogę budowania kościoła przez małżeństwo Wilkersonów. Jak widać działa w sposób niekonwencjonalny, burzy ściany postawione przez ludzi, aby dotrzeć z przekazem miłości Bożej do każdego człowieka. Wierzymy, że to będzie naprawdę wyjątkowa okazja, aby usłyszeć coś specjalnego dla każdego z nas i dla Polski.

Harmonogram:

21 lutego (czwartek) – Alek Konieczny (społeczność MIASTO, Gdańsk)
22 lutego (piątek) – Rich Wilkerson Jr. (VOUS Church, Miami USA)
23 lutego (sobota) – Rich Wilkerson Jr. (VOUS Church, Miami USA)
24 lutego (niedziela), godz. 10:00, sesja specjalna – Tomasz Ropiejko i Mateusz Stefański (Kościół Radość Życia, Gdańsk)

https://youtu.be/nEIUdPUjqng 

Koncert No Saints – wstęp płatny

Zespołem, który zagra na Głównej Scenie EX, 21 lutego (czwartek) o godzinie 20:30 jest lokalny i niesamowicie świeży chór – NO SAINTS!

Chór No Saints to inicjatywa stworzona przez muzyków, których połączyła wspólna pasja do muzyki gospel. Prowadzony jest przez dyrygentkę Karolinę Adamiak-Pruś, a w skład chóru wchodzą trójmiejscy muzycy, w tym również absolwenci gdańskiej Akademii Muzycznej.

W tym roku wydali pierwszą autorską płytę „Jestem”, która nie reprezentuje nurtu typowej muzyki chóralnej. Jednak można w niej usłyszeć współczesne brzmienia popowe podane w bardziej ambitnej formie, zderzone z siłą i harmonią głosu czternastu osób.

Zagrali gościnne m.in. podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie u boku zespołu IRA i na festiwalu Męskie Granie wraz z Ralphem Kamińskim. Na swoim koncie mają również Złote pasmo i I miejsce zdobyte w Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere, jak również Złoty Dyplom.

To będzie prawdziwe widowisko!

Więcej informacji na: www.exodusconf.com

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Głównej oraz Scenie Alter w ERGO ARENIE. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=tCqVbozH0EY

https://www.youtube.com/watch?v=XDv_3vEevNE

Bilety

Cena biletu:

25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu.

Link do zakupu: https://going.pl/no-saints-w-ergo-arenie

Wejście A1