EXODUS CONFERENCE. Wieczory otwarte – wstęp wolny

Exodus Conference to ogólnopolska, inspirująca konferencja z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całego świata, bawiąc się przy tym nieziemsko. Wieczorne otwarte sesje główne, które odbywają się od czwartku do soboty są kulminacyjnym punktem programu Exodus Conference i może przyjść na nie KAŻDY. Ciekawi mówcy, inspirujące historie, modlitwa oraz muzyka na żywo!

Po raz pierwszy w Polsce! Naszym gościem specjalnym i mówcą będzie Rich Wilkerson Jr. – główny pastor kościoła Vous Church w Miami, USA!

Rich jest dynamicznym przywódcą z pasją dla Boga i ludzi. VOUS jest katalizatorem wiary, kreatywności i różnorodności, która odzwierciedla wyjątkową kulturę tego tętniącego życiem miasta. Zapewne wiele osób może zastanawiać znane dla Polaków nazwisko Richa, a to dlatego że jego krewnym był niesamowity David Wilkerson, który napisał przełomową książkę „Krzyż i Sztylet”.

Sam Rich również zajmuje się pisaniem. Jest autorem dwóch książek: Królowie Piaskowych Zamków (Sandcastle Kings) oraz Przyjaciel Grzeszników (Friend of Sinners). Do tej pierwszej okładkę zaprojektował mu sam Kanye West, a o ich relacji zrobiło się głośno, kiedy udzielił ślubu Kanye i Kim Kardashian West.

Po tym wydarzeniu powstał 10-cio odcinkowy telewizyjny serial dokumentalny „Rich in Faith”, który pokazuje drogę budowania kościoła przez małżeństwo Wilkersonów. Jak widać działa w sposób niekonwencjonalny, burzy ściany postawione przez ludzi, aby dotrzeć z przekazem miłości Bożej do każdego człowieka. Wierzymy, że to będzie naprawdę wyjątkowa okazja, aby usłyszeć coś specjalnego dla każdego z nas i dla Polski.

Harmonogram:

23 lutego (sobota) – Rich Wilkerson Jr. (VOUS Church, Miami USA)

24 lutego (niedziela), godz. 10:00, sesja specjalna – Tomasz Ropiejko i Mateusz Stefański (Kościół Radość Życia, Gdańsk)

https://youtu.be/nEIUdPUjqng

Koncert EX IT  – wstęp wolny

Exodus Conference to ogólnopolska, inspirująca konferencja z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całego świata, bawiąc się przy tym nieziemsko. Wieczór Exodus jest sobotnim finałem całej konferencji, na którym razem z zespołem EX IT, który prowadzi Kamila Pałasz (szerzej znana jako solistka chóru TGD) i muzyką na żywo będziemy mogli modlić się, doświadczyć niewiarygodnych cudów, uzdrowień i przełomów w życiu ludzkim. Hostem całego wieczoru będzie Szymon Wolniak znany jako dyrektor Duszpasterstwa Akademickiego Petra Polska oraz lider Petry Gdańsk.

EX IT to zespół, który od początku istnienia Exodus Conf jest jego ważną częścią, bo prowadzi naszych uczestników muzycznie i duchowo podczas konferencji. Liderem zespołu jest Kamila Pałasz szerzej znana jako solistka zespołu TGD. Wiemy, że Bóg wyjątkowo działa przez nią w muzyce worship, a jej głos potrafi w ponadnaturalny sposób zmienić atmosferę.

Zespół tworzy autorską muzykę, a utwory takie, jak Wolność Jedno Ma Imię, Chcę Więcej, Wiara, Dzięki Łasce czy Wszyscy Chwalmy Go są grane i słuchane już w całej Polsce. Zeszłoroczny koncert EX IT + GOŚCIE SPECJALNI ze swoim przesłaniem polskiej zjednoczonej muzyki uwielbieniowej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Jego transmisja na żywo dotarła do ponad 157 tysięcy osób! Skłoniło to nas do zaplanowania całkiem osobnego Wieczoru Exodus w odnowionej formie, który poprowadzi w uwielbieniu właśnie zespół EX IT.

https://www.youtube.com/watch?v=i6PzhrSO1UI

https://www.youtube.com/watch?v=F08OkQd7yTE