EXODUS CONFERENCE. Sesje otwarte – wstęp wolny

Exodus Conference to ogólnopolska, inspirująca konferencja z elementami festiwalu dla wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga, rozwijać swoją duchowość i poznać wyjątkowych ludzi z całego świata, bawiąc się przy tym nieziemsko. Wieczorne otwarte sesje główne, które odbywają się od czwartku do soboty są kulminacyjnym punktem programu Exodus Conference i może przyjść na nie KAŻDY. Ciekawi mówcy, inspirujące historie, modlitwa oraz muzyka na żywo!

Po raz pierwszy w Polsce! Naszym gościem specjalnym i mówcą będzie Rich Wilkerson Jr. – główny pastor kościoła Vous Church w Miami, USA!

Rich jest dynamicznym przywódcą z pasją dla Boga i ludzi. VOUS jest katalizatorem wiary, kreatywności i różnorodności, która odzwierciedla wyjątkową kulturę tego tętniącego życiem miasta. Zapewne wiele osób może zastanawiać znane dla Polaków nazwisko Richa, a to dlatego że jego krewnym był niesamowity David Wilkerson, który napisał przełomową książkę „Krzyż i Sztylet”.

Sam Rich również zajmuje się pisaniem. Jest autorem dwóch książek: Królowie Piaskowych Zamków (Sandcastle Kings) oraz Przyjaciel Grzeszników (Friend of Sinners). Do tej pierwszej okładkę zaprojektował mu sam Kanye West, a o ich relacji zrobiło się głośno, kiedy udzielił ślubu Kanye i Kim Kardashian West.

Po tym wydarzeniu powstał 10-cio odcinkowy telewizyjny serial dokumentalny „Rich in Faith”, który pokazuje drogę budowania kościoła przez małżeństwo Wilkersonów. Jak widać działa w sposób niekonwencjonalny, burzy ściany postawione przez ludzi, aby dotrzeć z przekazem miłości Bożej do każdego człowieka. Wierzymy, że to będzie naprawdę wyjątkowa okazja, aby usłyszeć coś specjalnego dla każdego z nas i dla Polski.

Harmonogram:

24 lutego (niedziela), godz. 10:00, sesja specjalna – Tomasz Ropiejko i Mateusz Stefański (Kościół Radość Życia, Gdańsk)

https://youtu.be/nEIUdPUjqng