Exodus Festival (wcześniej pod nazwą Zimowy Zjazd) organizowany jest już od 1997 roku. To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie elementy konferencji i festiwalu. Jego celem jest zaprzeczenie pustej religijności przez zachętę do podjęcia wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. To cztery dni spotkań, wykładów, koncertów, warsztatów i rozrywki, które, tworząc niepowtarzalny klimat, zachęcą młodych ludzi do rozwoju.

Chcemy inspirować ludzi do wyjścia poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości. Zachęcamy do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Wskazujemy cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne aby go osiągnąć. Exodus Conf będzie czasem, który wzbogaci nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania.

I tym razem na uczestników konferencji będzie czekało wielu inspirujących mówców z całej Polski, a także takie zespoły, jak Hillsong London, Kroki, 12 kamieni, MaJLo i MOA. Koncerty to tylko wieczorne propozycje, natomiast w ciągu dnia trwać będą wykłady, warsztaty i spotkania podejmujące aktualne tematy takie, jak rozwój osobisty, wpływanie na otoczenie, biznes czy seksualność.

Więcej informacji na stronie www.exodusfestival.pl.

WEŹ UDZIAŁ!

Zarejestruj się na całą konferencję na stronie http://exodusconf.com, bądź weź udział w wybranych punktach programu Exodus Festivalu:

CZWARTEK | 26.01

PIĄTEK | 27.01

  • 18:00 WIECZÓR EX FESTIVAL: EXODUS | WSTĘP WOLNY
  • 21:00 KONCERT: HILLSONG LONDON (SCENA ARENA) | Dołącz na: http://hillsong.evenea.pl

SOBOTA | 28.01

NIEDZIELA | 29.01

  • 10.00 PORANEK EX | WSTĘP WOLNY

Szczegóły dotyczące koncertów:

TERMIN: 26/01/2016, godz. 20:30

12 kamieni12 kamieni – zespół swoją działalność rozpoczął od nagrywania coverów polskich utworów o charakterze chrześcijańskim, które od razu z ogromnym sukcesem wypełniły głośniki polskich internautów. Z czasem, zaczęli także wypuszczać niesamowite autorskie kompozycje: „Niewiara” i „Wszystko jasne”. W ich muzyce widoczne są silne wpływy takich zespołów jak Poluzjanci i TGD. Choć te brzmienia pomiędzy soul/funky/gospel ze swoimi pięknymi liniami wokalnymi oraz instrumentalnymi przywodzą również na myśl Sistars czy nawet Snarky Puppy. Właśnie wyszli ze studia nagraniowego, więc ich debiutancka płyta „ZNAJDŹ DOBRO” może zajaśnieć nam na półkach w każdej chwili! Zespół ten jest częścią projektu 12 Kamieni.

Więcej informacji – http://www.12kamieni.pl/category/band/

Dołącz:  http://12k.evenea.pl/

 

TERMIN: 26/01/2016, godz. 22:00

MaJLoMaJLo – producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista z Gdańska. Etapem poprzedzającym produkcję muzyki była fascynacja jazzem i studia na Akademii Muzycznej. Od roku 2015, już jako MaJLo, artysta przeobraził się w producenta muzyki z pogranicza takich gatunków jak electro, indie, pop. W grudniu tego samego roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu „Reverse” (EP), wydanego pod egidą wydawnictwa muzycznego Sounddict. MaJLo popularnością cieszy się również poza granicami kraju, co pokazuje osiągnięte 100 000 odsłuchań jego utworów na Spotify w samym październiku 2016! Podjął współpracę z artystami takimi jak Reni Jusis, Ralph Kaminski, czy Arek Kłusowski, a on sam porównywany jest muzycznie do Jamesa Vincenta McMorrowa, choć słusznym byłoby również skojarzenie z Benjaminem Francisem Leftwichem. Choć najlepiej, abyście 26 stycznia na naszej Scenie Alter sami przekonali się o jego rozpiętości brzmieniowej, bo pracuje właśnie nad nowym materiałem i niebawem będzie o nim naprawdę głośno!

Więcej informacji – https://www.facebook.com/MaJLomusic/

Dołącz:  http://majlo.evenea.pl/

 

TERMIN: 27/01/2016, godz. 21:00

HillsongHillsong London – grupa Hillsong z Londynu, w pełnym, kilkunastoosobowym składzie zagra na Scenie Arena! Muzyka Hillsong Londyn jest połączeniem brzmienia macierzystego kościoła Hillsong w Australii z brzmieniem aktualnej, europejskiej sceny muzycznej. Podróżując po całym świecie, w ciągu 3 lat, dzięki uwielbieniu, Hillsong przyczynili się do pozytywnych zmian w życiu ludzi z wielu narodowości. Do tej pory nagrali 3 solowe albumy, wzięli także udział w partnerskim projekcie, którego efektem jest płyta “A Beautiful Exchange”. Po ponad trzydziestoletniej muzycznej wędrówce dziś śmiało można powiedzieć, że Hillsong jest najbardziej rozpoznawalnym i wpływowym Kościołem na świecie, znanym przede wszystkim z ich działalności muzycznej. Ich piosenki są śpiewane w 60 językach przez 50 milionów ludzi każdej niedzieli. W swojej muzyce podkreślają fakt, że nie ma innego imienia, jak Jezus! Swoim przesłaniem i postawą zmieniają świat, a ich muzyka jest soundtarckiem do wiary dla wielu ludzi.

Więcej informacji – http://hillsong.com/music

Dołącz:  http://hillsong.evenea.pl/

 

TERMIN: 28/01/2016, godz. 20:30

KrokiKroki – zespół, który nieźle namieszał na polskiej scenie muzycznej w roku 2016! Ich inspiracje sięgają jazzu, soulu, indie rocka, a wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Właśnie ukazała się ich debiutancka płyta „Stairs” w wytwórni Kayax (Brodka, Artur Rojek, Hey), do której okładkę zaprojektował uznany artysta – Patryk Hardziej. Pierwsze single “Who You Are” i “Eyes” podbijają serca kolejnych fanów w różnych zakątkach globu, a po cichu nazywani są jednym z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy. Mimo stosunkowo krótkiego działania zdążyli już zagrać na takich wydarzeniach, jak Sofar Sounds, Spring Break Festival czy Open’er Festival. Niektórzy nazwą ich polskim Chetem Fakerem, ale 28 stycznia sami zdecydujcie, bo na Scenie Arena zagrają dla nas utwory ze swojej pierwszej płyty oraz niewydany jeszcze materiał!

Więcej informacji – https://www.facebook.com/krokimusic/

Dołącz: http://kroki.evenea.pl/

 

TERMIN: 28/01/2016, godz. 22:00

MOAMOA – młody zespół pochodzący z północy wyśpiewuje pieśni zza siedmiu mórz i oceanów. Konkretniej z pewnością usłyszycie w ich kompozycjach brzmienia britpop/indie, przywołujące na myśl takie zespoły jak Coldplay. Dzięki aktywnemu koncertowaniu zaskarbili sobie miłość rzeczy publiki, a wypuszczenie singla „Ile udźwignie niebo” tylko to zakorzeniło. MOA w swoim dorobku ma koncerty na SALWA Festiwal, Medykaliach w Gdańsku, Maratonie Piosenki Osobistej oraz Emergenza Festival Polska. W tym roku ukaże się ich debiutancka płyta i na pewno będzie o nich głośno, więc koniecznie bądźcie z nami na Scenie Alter!

Więcej informacji – https://www.facebook.com/moaofficialmusic/

Dołącz:  http://moa.evenea.pl/

Bilety

Zarejestruj się na całą konferencję: 
https://exodusconf.konfeo.com

 Parking płatny 10zł (tylko w piątek, 27.01 –  koncert Hillsong)

Hillsong London
Kup bilet
Kroki
Kup bilet
MaJLo
Kup bilet
MOA
Kup bilet
12 kamieni
Kup bilet