Reprezentacja Polski stanie w szranki w całkiem nowej odsłonie i pod wodzą nowego szkoleniowca, którym na początku tego roku został Włoch Stefano Lavarini. Ranga imprezy, renoma trenera, mocny skład i status gospodarza obiecują wielkie emocje i budzą nadzieje na dobry wynik Biało-Czerwonych.

W ERGO ARENIE będziemy gościć fazę grupową Mistrzostw z udziałem reprezentacji Turcji, Korei Południowej, Dominikany, Chorwacji, Tajlandii oraz Polski (27 września – 1 października). Bilety kupić można za pośrednictwem strony eBilet.pl.

NIEZBĘDNIK WIDZA ORAZ REGULAMIN IMPREZY ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

Harmonogram meczów gdańskich, grupa C, ERGO ARENA

27 września

14:00 TUR – KOR
17:30 DOM – CRO
20:30 POL – THA

28 września

14:00 THA – CRO
17:30 TUR – DOM
20:30 POL – KOR

29 września

14:00 KOR – THA
17:30 TUR – CRO
20:30 POL – DOM

1 października

14:00 DOM – THA
17:30 KOR – CRO
20:30 POL – TUR

Bilety

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że mecze FIVB Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet 2022 zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Parkujących zachęcamy do korzystania z aplikacji ePark, która umożliwia szybką i sprawną realizację płatności za parking z auta.