Hakuna Matata – Rodzinny Festiwal Podróżniczy  to spotkanie, podczas którego w godzinach od 10.00 do 18.00 w roli prelegentów wystąpią rodziny dzieląc się ze zgromadzoną publicznością swoimi doświadczeniami z rodzinnych podróży. Podstawowe hasła Festiwalu to inspiracja, motywacja i Hakuna Matata, czyli nie martw się! Pakuj się i jedź! Wydarzenie kierowane jest do wszystkich rodzin, które pragną zainspirować się na kolejne podróże z dziećmi oraz tych, które jeszcze takiej przygody nie rozpoczęły. A mowa będzie zarówno o podróżach dalekich jak i tych zupełnie bliskich.

Celem organizatorów, czyli Danki Ślipy, autorki bloga Frajda nad morzem, licencjonowanego przewodnika po Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz Karoliny Kraujutowicz i Magdaleny Kupczyk twórczyń Makaraka Studio Dziecięcej Aktywności, miejsca gdzie spełniają się dziecięce marzenia o niezwykłej kolorowej zabawie, jest popularyzowanie rodzinnego podróżowania i wzajemne inspirowanie się do takiej właśnie aktywności, zacieśniającej więzy rodzinne.

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty podróżnicze dla dzieci. Podczas festiwalu będzie można także nabyć literaturę podróżniczą w promocyjnych cenach.

Więcej o wydarzenie na stronie http://www.frajdanadmorzem.pl lub funpage Hakuna Matata: https://www.facebook.com

W festiwalu może wziąć udział każdy. Wydarzenie jest biletowane. Bilety w cenie od 1 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Partner wydarzenia – PROCAD SA

Bilety

Sprzedaż biletów:

Bilety w cenie od 1 zł wyłącznie w sprzedaży internetowej: www.bilety24.pl