Najbardziej niesamowite widowisko fortepianowe na świecie powraca do Polski!

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznego debiutu w Polsce, widowisko symfoniczne HAVASI powraca.  Już 30 listopada HAVASI w ERGO ARENIE!

Inny niż wszystko, co do tej pory słyszałeś

Program w 100% składa się z oryginalnych kompozycji jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów młodego pokolenia, HAVASIEGO.  Jego innowacyjna muzyka jest inna niż wszystko, co do tej pory słyszałeś: świeża i pełna pasji, a przy tym lekka i rozrywkowa. Jego wyjątkowy styl muzyczny łączy w sobie głębię i dyscyplinę muzyki klasycznej z olśniewającą różnorodnością muzyki świata i czystą mocą rocka.

Niesamowita muzyczna podróż

Podczas koncertu HAVASI na jednej scenie pojawiają się soliści fortepianowi, duża orkiestra symfoniczna, wielu wyjątkowo uzdolnionych solistów muzycznych i rockowa perkusja. Artyści zabiorą widownię w fascynującą podróż przez ciągle zmieniające się dźwięki różnych scen muzycznych. Nieustannie zmieniający się nastrój wydarzenia zapewni publiczności niezapomniane wrażenia — jak na karuzeli emocji. Efekt ten zostanie wzmocniony przy wykorzystaniu najnowszej technologii w dziedzinie dźwięku, scenografii, oświetlenia oraz projekcji wideo.

Perkusja i fortepian

Jedną z największych atrakcji widowiska jest „pojedynek instrumentów”. Dwóch niesamowitych artystów grających do tego samego muzycznego rytmu. HAVASI, klasycznie wyszkolony pianista i Endi perkusista rockowy występują teraz na jednej scenie, zjednoczeni we wspólnym pragnieniu tworzenia muzyki wykraczającej poza granice jednego gatunku. Ich występ to zarówno współpraca jak i pojedynek— urzekająca iskrząca się muzycznie potyczka, odkrywająca coś zupełnie niespodziewanego: delikatność perkusji i perkusyjną moc fortepianu.

ExperiDance

Sztuka tańca będzie integralną częścią tego emocjonującego, impulsywnego i magicznego widowiska realizowanego we współpracy z ExperiDance. Światowej sławy taneczna trupa łączy tradycyjny taniec ludowy i balet z nowoczesnymi stylami i motywami z udziałem niezwykle uzdolnionych tancerzy. Wzbudzające zachwyt sceny dla widowiska HAVASI Symphonic tworzone są przez wielokrotnie nagradzanego założyciela ExperiDance, Sandora Romana.

Połączenie klasycznej wirtuozerii z blichtrem Las Vegas

Widowisko w stylu charakterystycznym dla Las Vegas, oparte na oryginalnym pomyśle amerykańskiego, kreatywnego reżysera, Briana Burke’a (Show Céline Dion „The New Day” w Las Vegas, „Il Divo”, „Amerykański Idol”) oraz francuskiego projektanta graficznego Gillesa Papaina to święto światowej kultury.

100% rozrywka dla całej rodziny, 50% zniżki dla dzieci

Zapierające dech w piersiach widowisko HAVASI to rozrywka dla całej rodziny. Dla najmłodszych będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z brzmieniem klasycznych instrumentów w nowoczesnej porywającej aranżacji. W odróżnieniu od koncertów muzyki klasycznej podczas tego przedstawienia, dzieci mogą wyrażać swoją radość i entuzjazm. Przedstawienie jest odpowiednie dla dzieci w wieku 3 lat i powyżej. Rodzice są gorąco zachęcani do zabrania ze sobą pociech. 50% zniżka dostępna jest na wszystkie bilety dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

O HAVASIM

Havasi, absolwent słynnej na całym świecie Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta, o głębokiej wiedzy na temat muzyki klasycznej, wykorzystuje klasyczne instrumenty do stworzenia głęboko poruszającej, lecz niepozbawionej walorów rozrywkowych muzyki współczesnej. Wykonywał swoje oryginalne kompozycje w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie: Carnegie Hall w Nowym Jorku czy w Operze w Sydney. Jest jednym z nielicznych współczesnych kompozytorów z charyzmą gwiazdy rocka, dzięki której jest w stanie zapełnić całe stadiony. Grał dla 46 000 osób, zapełniając arenę w Budapeszcie 4 razy w ciągu jednego weekendu. W ostatnich latach bilety na jego koncerty wyprzedane zostały w Mercedez-Benz Arenie w Berlinie, w krakowskiej Tauron Arenie i wiedeńskiej Wiener Stadthalle. HAVASI Symphonic był międzynarodowym koncertem #2,  #1 albumem na iTunes i absolutnym #1 na Deezer: #1 Wykonawca, #1 Album, #1 utwór.


 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące koncertu

 

1. Gdzie kupię bilet?

Bilety dostępne są do nabycia w kasie nr 2 ERGO ARENY, w stacjonarnych punktach sprzedaży Eventim: salony Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert, oraz na stronie: https://www.eventim.pl/

2. Jestem osobą niepełnosprawną – gdzie kupię bilet i czy obowiązuje mnie zniżka?

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

3. Czy są bilety zniżkowe dla dzieci?

Tak, 50% do 18 roku życia.

4. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Harmonogram wydarzenia:

18:30 otwarcie drzwi
19:30 koncert
21:30 zakończenie

5. Od której godzinie można wejść na obiekt?

Otwarcie drzwi do hali od godz. 18:30

6. Czy można wnosić na obiekt sprzęt audio – wideo?

Zakaz fotografowania i filmowania dotyczy dodatkowych obiektywów i profesjonalnego sprzętu.

7. Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać akredytację?

Termin upłynął

8. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Osoby poniżej 16 roku pod opieką dorosłych

9. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna – 2 zł. Wózki dla dzieci można zostawiać w szatni. Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa, nie jest możliwe wprowadzanie wózków na widownię.
Przed wejściem A-1 dostępny będzie także depozyt, w którym można pozostawić rzeczy niedozwolone podczas koncertu.

10. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów. Płatność TYLKO GOTÓWKĄ!

11. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

Na obiekcie funkcjonuje Pub przy wejściu A1, a także stanowiska food court na poziomie 3.

12. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerem telefonu:

 • + 58 76 72 101 (09:00 – 17:00), w dniu koncertu: 9.00 – 19.30
  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

Sprzedaż biletów:

 • kasa nr 2 ERGO ARENY czynna
  poniedziałek – piątek godz. 10.00 – 17.00,
  oraz podczas wydarzeń w hali,
 • w sprzedaży internetowej: www.eventim.pl

Salony sieci EMPiK , Media Markt, Saturn, Media Expert

Bilety VIP dostępne pod adresem vip@ergoarena.pl lub numerem telefonu 58 76 72 135.

Bilet VIP z cateringiem w cenie 399 PLN zawiera:

 • bilet w loży 409
 • obsługę hostess
 • dedykowane wejście VIP
 • bezpłatną szatnie,
 • catering (menu dostępne tutaj)
Eventim.pl
Kup bilet
Parking
Kup bilet
Bilety VIP
Kup bilet