9 września w ERGO ARENIE niesamowity, rockowy wieczór, podczas którego wystąpi zespół IRA z gościnnym udziałem trzech znakomitych polskich wokalistek: Urszuli, Małgorzaty Ostrowskiej i Patrycji Markowskiej.

IRA, to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych polskich zespołów rockowych, obecny na polskim rynku muzycznym od początku lat 90. Grupa ma na swoim koncie 11 płyt studyjnych, szereg prestiżowych tytułów i najważniejszych nagród muzycznych w kraju a także długą listę singli, które trafiały na pierwsze miejsca radiowych list przebojów. W maju tego roku ukazała się ostatnia w dorobku grupy płyta, „My”.

Zespół IRA zadebiutował w 1988 roku na festiwalu w Opolu, a dwa lata później ukazał się jego debiutancki album „IRA”. Przełom w karierze grupy nastąpił w 1991 roku, wraz z ukazaniem się płyty „Mój dom”, która pobiła wszelkie rekordy popularności. Pasmem sukcesów okazały się kolejne wydawnictwa zespołu, albumy „1993″, „Live”, „Znamię” i „Ogrody”. Mimo kryzysu, zakończonego zawieszeniem działalności zespołu i karierą solową Artura Gadowskieego, zespół powrócił w 2002 roku płytą „Tu i Teraz”. W kolejnych latach ukazały się albumy „Ogień” (2004) i „Live – 15-lecie” (2004). W sierpniu 2007 roku zespół przypomniał o sobie ósmym studyjnym albumem – „Londyn 08:15″, dwa lata później ukazał się kolejny krążek „9”, a w 2013. na rynku ukazało się dwupłytowe wydawnictwo zespołu – płyta „X”.

Obecnie, zespół IRA koncertowo to marka sama w sobie! Energetyczne, mocne, gitarowe brzmienie przeplatane, dobrze znanymi publiczności, nastrojowymi balladami. Podczas wrześniowego koncertu w ERGO ARENIE zespół zaprezentuje się w niecodziennym składzie. Na specjalne zaproszenie grupy u boku Artura Gadowskiego na trójmiejskiej scenie wystąpią panie: Urszula, Małgorzata Ostrowska i Patrycja Markowska. Z całą pewnością nie zabraknie starych, dobrze znanych z dorobku zespołu przebojów w nowych aranżacjach takich jak „Nadzieja”, „Mój dom”, „Wiara”, „Ona jest ze snu”,  utworów z ostatniej płyty i zaskakujących zestawień wokalnych.

Aktualny skład zespołu tworzą: Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Sebastian Piekarek, Piotr Konca.

Akredytacje dla mediów – wnioski o akredytacje należy składać drogą mailową na adres mpszczolkowski@bart.sopot.pl

Na ten wyjątkowy koncert w ERGO ARENIE zaprasza firma PROCAD, obchodząca jubileusz 25 lat na rynku systemów CAD.

Wszystkich posiadaczy biletów organizator wydarzenia zaprasza na ciekawą wystawę. Już od godziny 17:30, przed koncertem, na gości ERGO ARENY  czekały będą: nowoczesne technologie i sprzęt wspomagający projektowanie, drukarki 3D, rozszerzona rzeczywistość, skanery 3D, sprzęt pomiarowy, a także najnowsze technologie budowlane. Wśród wystawców i partnerów wydarzenia znajdują się marki: Autodesk, HP, TPI, LENOVO, LUG, SILIKATY, POLBRUK,  3d conexion, Wacom i inni…


Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące koncertu

 

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie, na bilet można wejść tylko raz.

2. Ceny biletów?

Bilety w cenie 40 – 80  zł do nabycia w Kasie nr 3 ERGO ARENY, a także w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot przy Placu Przyjaciół Sopotu oraz w internecie: www.Interticket.pl oraz www.Ticketpro.pl

 3. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim, gdzie kupię bilet i czy przysługuje mi ulga?

Ulga nie przysługuje.  Bilety w sektorach 318 oraz 324 można zakupić  za pośrednictwem Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.  Bilety do nabycia  w punktach sprzedaży: Punkt Informacji Kulturalny Sopot na Placu Przyjaciół Sopotu, codziennie w godzinach 12.00-20.00, lub w kasie Opery Leśnej czynna również 7 dni w tygodniu w godzinach 10.00-20.00.  W przypadku osób spoza Trójmiasta proponujemy kontakt telefoniczny 58 555-84-51.

4. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

17.00 otwarcie bram

17.00-19.00 wystawa PROCAD EXPO 2016

19.00-21.00 koncert

5. Gastronomia :

pub oraz food-court na kondygnacji 1 i 3 kondygnacji

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania podczas całego koncertu.

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie

8. W jaki sposób można uzyskać akredytację fotograficzną?

Wnioski o akredytacje należy składać drogą mailową na adres mpszczolkowski@bart.sopot.pl

9. Regulamin imprezy, gdzie można go znaleźć?

www.procadexpo.pl , www.bart.sopot.pl , www.ergoarena.pl

10. Czy w ERGO ARENIE  jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna– 2 zł za sztukę

11. Czy przy ERGO ARENIE  znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł  dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów.

 12.  Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerami  telefonów: 

+ 58 76 72 101 (09:00 – 17:00 )
oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

procadexpo_organizatorzy

Bilety

Bilety w cenie 40 – 80  zł do nabycia w Kasie nr 3 ERGO ARENY, a także w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot przy Placu Przyjaciół Sopotu oraz w internecie: www.Interticket.pl oraz www.Ticketpro.pl

Parking
Kup bilet