KIDS STATION to wspaniałe wydarzenie dla Was kochane dzieci. Tak, tak! I dla Was też, drodzy rodzice.
Już 2 grudnia do ERGO ARENY przybędzie pociąg pełen atrakcji!
Na jakich stacjach się zatrzyma? Jakie wiezie atrakcje? Zobaczcie sami!
Pierwsza stacja: Muzyczna Kraina
Zobaczycie i posłuchacie koncertu prawdziwej, wielkiej orkiestry symfonicznej! Blisko sto osób stworzy dla Was muzyczno-filmowe widowisko. Gwiazdy zaprezentują utwory z najpiękniejszych bajek Disneya, DreamWorks, Warner Bros czy Universal. Będzie pięknie i kolorowo!!! Start koncertu: godz. 12:00.
Druga stacja: Naprawdę Wielki Plac Zabaw
Dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, labirynt i dżungla. Gry planszowe XXL z figurami tak dużymi jak w prawdziwych Szachach Czarodziejów! Kącik gamingowy i wiele innych. Przekonacie się, że nie będziecie chcieli stąd wychodzić. Ha, Ha!
Trzecia stacja: Zrób to sam
Lubicie majsterkować? Mamy dla Was warsztaty szycia lalek i fabrykę miśków! Uszyj razem z rodzicami swoją najpiękniejszą przytulankę! Będą też zajęcia z rysowania i tworzenia własnej biżuterii. A co jeszcze będzie? Będzie kurs pierwszej pomocy! Może kiedyś Ty też będziesz ratownikiem lub ratowniczką i kogoś uratujesz?
Czwarta stacja: Warsztaty dla Rodziców
Kiedy Wy będziecie się bawić, dla Waszych rodziców też coś przygotujemy. Zaprosimy rodziców na warsztaty „Kuchnia dla malucha”, na których dowiedzą się jak przygotowywać smaczne i zbilansowane posiłki dla dzieci. Spotkają się z dietetykami, którym będą mogli zadać mnóstwo trudnych pytań! A jak się już zmęczą gotowaniem i zadawaniem pytań to zaprosimy ich na naukę technik odstresowujących dla całej rodziny. Odpoczniecie sobie chociaż przez chwilkę. Ufff…
Piąta stacja: Aleja Gwiazd
Zaprosiliśmy gości, których znacie Wy, drogie dzieci oraz Wy, drodzy rodzice. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie. A może nawet nagrać TikToka? To jest coś! Prawda?
Szósta stacja: Wioska Świętego Mikołaja
Warto pomóc Mikołajowi. Zobaczcie co w świątecznej wiosce przygotowują elfy na mikołajkowe prezenty. Może im coś podpowiecie albo przekażecie list?
Siódma stacja: Przystanek Talent
Umiesz śpiewać, umiesz tańczyć, umiesz czarować? A może masz jeszcze jakiś talent? Dajemy Ci scenę do dyspozycji! Możesz wystąpić sam lub ze znajomymi. Pokaż co potrafisz! Każdy występujący dostanie prezent w postaci nagrania swojego występu.
Czekać będzie jeszcze mnóstwo niespodzianek!!!
Czy już cieszysz się na przyjazd naszego pociągu?
OTWARCIE BRAM – GODZ. 10:30, KONCERT – GODZ. 12:00, PRZEWIDYWANE ZAKOŃCZENIE WSZYSTKICH ATRAKCJI – OK. GODZ. 20:00
 

Najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi dotyczące wydarzenia:

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronach Eventim.pl i goingapp.pl. W dniu wydarzenia kasa nr 4 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 09:00 do godziny 18:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej?

Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej. W awaryjnych sytuacjach organizator przewiduje możliwość opaskowania danej osoby w celu ponownego wykorzystania biletu.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Aktualne ceny biletów dostępne są na https://goingapp.pl/. W dniu wydarzenia będą dostępne bilety umożliwiające wejście i korzystanie z atrakcji po koncercie w cenach dla dzieci 50 PLN dla dorosłych 69 PLN..

Dzieci do lat 3 (urodzone po 1.01.2020) mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, nie posiadając biletu, współdzieląc miejsce ze swoim opiekunem w limicie maksymalnie dwoje dzieci przypadających na Opiekuna). Organizator przewiduje też specjalne zniżki dla dużych rodzin (3+ dzieci) oraz grup zorganizowanych.

BILET WSTĘPU OBEJMUJE :

Koncert muzyki filmowej na żywo, całodzienną zabawę w Sali Zabaw z dostępem do darmowych atrakcji i stref m.in. : Targowej, Jarmarku Świątecznego, Strefy Food, Wioski Świętego Mikołaja, Strefy Gwiazd, Talent Show czy Strefy parentingowej oraz relaksu. Większość atrakcji będzie darmowa, ale wybrane atrakcje mogą być dodatkowo płatne. Ostateczna lista atrakcji zostanie ogłoszona 20.11.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Miejsca dla niepełnosprawnych dostępne są w cenie najniższej kategorii biletowej w danej puli poprzez Going. Opiekun wstęp za darmo bez wskazania miejsca.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Od której godziny możliwe będzie wejście do obiektu?

10:30 otwarcie bram

Koncert wielkiej orkiestry

godzina 12.00 do 13.00

Otwarcie placu zabaw

godzina 13.00

Warsztaty

Scena Główna:

14.00 – 14.30 – warsztaty taneczne

15.00 – 15.30 – warsztaty wokalne

16.00 – 16.30 – Warsztaty taneczne

17.00 – 17.30 – warsztaty wokalne

Sala konferencyjna:

14.30 – 15.00 – warsztaty odstresowujące

15.30 – 16.00 – pierwsza pomoc

16.30 – 17.00 – warsztaty odstresowujące

17.30 – 18.00 – pierwsza pomoc

Otwarcie sceny talentów

godzina 14.00

Finałowy pokaz na scenie i zamknięcie imprezy

godzina 17.30

Zakończenie ok godz. 19.30

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić dowolny sprzęt bez wymiennej optyki, tj. sprzęt profesjonalny jest zakazany. Podczas koncertu zakazane jest rejestrowanie obrazu oraz używanie selfie-sticków i innych urządzeń które mogą przeszkadzać pozostałym widzom.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt? Tak oraz przechowalnia dla wózków. Depozyty 20 PLN od przedmiotu i 30 PLN od wózka/walizki. Depozyt/Wózkarnia obsługiwana przez Organizatora imprezy.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację medialną? Należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: m.koll@goodshow.pl

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży?

Przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że impreza ta zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez).

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Gastronomia W obiekcie funkcjonuje pub i food court przy wejściu głównym A1

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Pamiątki będą sprzedawane na stoisku przy wejściu A1 na terenie płyty będzie kilka stoisk z zabawkami.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: (+ 48) 58 76 72 101 godz. 8:00 – 16:00, w dniu imprezy w godz. 9-13 oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl

Bilety

Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem stron Eventim.pl i goingapp.pl

Zapytania i bilety grupowe: kontakt@kids-station.pl