Ta impreza została odwołana, prezentujemy stanowisko organizatora:

Uwaga!

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 08.01.2022 koncert TGD w Gdańsku nie odbędzie się. Przyczyny są niezależne od Organizatorów i Artystów. Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu. W razie problemów, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Zespół Good Taste Production

Transmitowany 6 stycznia 2021 roku koncert TGD to tylko przedsmak przed wydarzeniami, które umilą świąteczny czas w 2022 roku. Zapraszamy na ulubione kolędowanie polskiej publiczności do sześciu polskich miast: Poznania, Katowic, Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Oprócz znanych i lubianych utworów znajdą się też aranżacje z nadchodzącej płyty TGD „Kolędy Świata 3”, której premiera została zaplanowana na jesień 2021 roku.

Zespół TGD po raz kolejny zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż dookoła globu. W nowym programie usłyszymy najpiękniejsze kompozycje bożonarodzeniowe ze wszystkich niemal kontynentów. Tu wschód spotyka się z zachodem, tradycja ze współczesnością, a Ziemia z Niebem. Ta podróż ma swój artystyczny i duchowy wymiar. Obok melodii nowo odkrytych, zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory ze swojego świątecznego repertuaru. Na scenie obok rozśpiewanego, roztańczonego i rozmodlonego chóru pojawią się najwspanialsi polscy wokaliści.

Styczniowa trasa koncertowa TGD inauguruje obchody 40-lecia tej pop-gospelowej formacji, więc będzie miała charakter podwójnie świąteczny.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.