Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za zainteresowanie wydarzeniem poświęconym twórczości Wojciecha Kilara, które zaplanowane było na dzień 19 listopada 2023 roku o godz. 19:30 w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie.

Niestety, obecna rzeczywistość ekonomiczna w obszarze kultury nie pozwala nam zrealizować zaplanowanego koncertu. Z wielkim żalem zmuszeni jesteśmy odwołać Koncert Muzyki Filmowej z utworami Wojciecha Kilara.

Chcielibyśmy Państwu zrekompensować tę stratę i zaproponować dwa rozwiązania:

1) Zamiana biletów

na Koncert Muzyki Filmowej z utworami Hansa Zimmera, który odbędzie się 24 marca 2024 roku o godz.19:30 w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie.

Aby dokonać zamiany biletów kupionych przez www.KoncertFilmowy.pl, wystarczy utworzyć rezerwację na nowy koncert poprzez stronę www.koncertfilmowy.pl Bilety – Koncert Muzyki Filmowej (koncertfilmowy.pl)

  • Po wybraniu wydarzenia należy zaznaczyć wybrane miejsca (w zbliżonej kategorii cenowej), przejść dalej i kliknąć ‘kupuję’ [kwota].
  • Następnie wypełnić wymagane pola w formularzu rezerwacji.
  • W rubryce ‘Mam dodatkowe uwagi do rezerwacji’ prosimy wpisać “zamiana za koncert Wojciecha Kilara numer rez. (TG/…)”.
  • Po uzupełnieniu strony kliknąć “Zamawiam z obowiązkiem zapłaty”, ale prosimy NIE OPŁACAĆ rezerwacji. Z naszej strony dopełnimy formalności.

Gdyby ktoś z Państwa wolał wymienić bilety na inny koncert, prosimy o kontakt mailowo: kontakt@trinitygroup.pl

2) Zwrot biletów

Zwrotu biletów można dokonać w miejscu zakupu biletów. Jeśli bilety były kupowane przez www.koncertfilmowy prosimy o kontakt na adres: kontakt@trinitygroup.pl

Bardzo dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy Państwa do uczestniczenia w innych organizowanych przez nas wydarzeniach.

Bilety

Bilety w cenach od 79 zł do 199 zł dostępne są na stronie www.KoncertFilmowy.pl