Już 17 maja gwiazdy Federacji KSW powrócą do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY! Siedem głównych pojedynków, w tym dwie walki wieczoru oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk gwarantują wszystkim miłośnikom mieszanych sztuk walki ogromne emocje.

Bilety  w kasie ERGO ARENY, oraz na www.ebilet.pl!

Dodatkowym smaczkiem majowego widowiska będzie fakt, że… na gali KSW27 zobaczymy nową arenę walki współczesnych gladiatorów w postaci okrągłej klatki, która podobnie jak dotychczas ring będzie charakterystycznym elementem widowiska organizowanego przez Federację KSW!


KSW 27 FIGHT CARD – początek walk godz. 20.00

KSW27 FIGHT CARD
WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao
EXTRAFIGHT (-120kg): Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson
WALKA O PAS (-77kg): Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski
WALKA O PAS (-52kg): Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Abu Azaitar
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Jefferson George
EXTRAFIGHT (-93kg): Tomasz Narkun vs Charles Andrade
UNDERCARD (-77kg): Rafał Błachuta vs Patrick Vallee
UNDERCARD (-70kg): Łukasz Chlewicki vs Łukasz Rajewski

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=historia&kswID=31


MAMED KHALIDOV I MARIUSZ PUDZIANOWSKI  W WALKACH WIECZORU.

Pojedynki z udziałem Mamed Khalidova zawsze elektryzują. Zapewne i tym razem tak będzie. Czeczen z polskim paszportem powraca na ring po wygranej z Japończykiem Ryutą Sakuraiem. Khalidova na gali KSW27 zobaczymy w klatce jako ostatniego. Rywalem Khalidova będzie weteran dwóch największych organizacji z USA, Bellatora i UFC, pochodzący z Brazylii Maiquel Jose Falcao Goncalves.
33-letni zawodnik z Brazylii ma na swoim koncie trzydzieści osiem pojedynków z czego aż trzydzieści dwa wygrał. Jego domeną jest walka w stójce i pokazują to wszystkie statystki. Dwadzieścia trzy wygrane Falcao to techniczne nokauty lub nokauty, cztery razy poddawał rywali, a pięć pojedynków kończył zwyciężając na punkty. Noszący pseudonim „Big Big” Falcao ma w swoim CV pokonanych kilku bardzo klasowych fighterów, m.in. Geralda Harrisa, Normana Paraisy i Vyacheslava Vasilevskyego.

Drugą walką wieczoru będzie pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. „Pudzian” w wywiadzie po gali KSW25 dla telewizji Polsat wyznał, że chciałby walczyć z pogromcą Kamila Walusia, z Anglikiem Oli Thompsonem. Właściciele Federacji KSW zatem postanowili iść w myśl zasady „mówisz i masz” i zakontraktowali dla Pudzianowskiego wojownika z Wielkiej Brytanii.

KAROLINA KOWALKIEWICZ I ASLAMBEK SAIDOV W OBRONIE MISTRZOWSKICH PASÓW.

Majowa gala KSW27 w ERGO ARENIE przyniesie również wszystkim sympatykom MMA dwa pojedynki mistrzowskie, których stawką będą pasy Federacji KSW.

W pierwszym z nich niepokonany od dziewięciu walk na galach KSW Aslambek Saidov zmierzy się w rewanżowej walce z Borysem Mańkowskim. Obaj zawodnicy walczyli ze sobą w 2012 roku. Wtedy lepszym okazał się Saidov, zaś Mańkowski odniósł poważną kontuzję nogi, która na kilka miesięcy wyeliminowała go ze startów.

W drugiej walce o pas zobaczymy konfrontację kobiet. Niepokonana na zawodowstwie Karolina Kowalkiewicz skrzyżuje rękawice z Jasminką Cive. Łodzianka z Gracie Barra już kilka miesięcy temu miała stanąć oko w oko z Austriaczką, lecz do pojedynku nie doszło ponieważ Cive na kilka tygodni przed pojedynkiem nabawiła się kontuzji.

POKONALI BYŁEGO MISTRZA. CZAS SKONFRONOTOWAĆ ICH ZE SOBĄ.

Najpierw Krzysztofa Kułaka na gali KSW21 pokonał Piotr Strus. Później, na gali KSW25 wygrał z Kułakiem Abu Azaitar. 17 maja, na gali KSW27 obaj pogromcy byłego mistrza Federacji KSW staną naprzeciw siebie w klatce.

Zestawienie Piotr Strus kontra Abu Azaitar gwarantuje mocne uderzenie. Obaj zawodnicy preferują walkę w stylu „szermierka na pięści”, obaj unikają konfrontacji w parterze stąd pewność, że emocji nie zabraknie, a pojedynek więcej niż prawdopodobne, że rozstrzygnie się przed czasem.

EMOCJI NIE ZABRAKNIE.

Gala KSW27 zaskoczy jeszcze wszystkich. Zaskoczy, bo rozpiska jaką szykują włodarze największej europejskiej organizacji mieszanych sztuk walki zapowiada się bardzo, ale to bardzo interesująco. W tej chwili duet Maciej Kawulski i Martin Lewandowski potwierdza uczestnictwo Amerykanina Virgila Zwickera, który na gali KSW zadebiutował w 2013 roku w bardzo efektowny, bo nokautującym rywala stylu.


Akredytacje dla mediów:

Wszystkie media niepatronackie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosków otrzymają maksymalnie dwie akredytacje na redakcję. Media patronackie rzecznik prasowy KSW* prosi o indywidualny kontakt.

Formularz znajduje się pod adresem: http://www.kswmma.com/index.php?s=akredytacje_form

* Artur Przybysz
E-mail: artur@kswmma.com
GSM: +48 504-715-715


Ważne info!

1. Gdzie kupię bilet?

– sprzedaż internetowa: Ebilet.pl

– stacjonarne punkty sprzedaży: w sieci salonów Empik oraz w kasie Ergo Areny w godz. 10-16 od pn.-pt., w dniu imprezy w godz. 16.00-19.00

Zostały ostanie bilety w sprzedaży!!!

 

2. Jestem osobą niepełnosprawną – gdzie kupię bilet i czy obowiązuje mnie zniżka?

– osoby niepełnosprawne oraz opiekun mogą zakupić bilety w cenie 70 zł (cena za dwie osoby). Zamówienia można składać drogą elektroniczną na adres: ebilet@niepelnosprawni.pl

 

3. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

– rozpoczęcie: godz. 19:00

– zakończenie: godz. 24:00

 

4. Od której godzinie można wejść na obiekt?

– wejście na obiekt będzie możliwe od godz. 18:00

 

5. Czy można wnosić na obiekt sprzęt audio – wideo?

– Na imprezę można wnosić aparaty fotograficzne – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

 

6. Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać akredytację?

-Formularza znajduje się pod adresem: http://www.kswmma.com/index.php?s=akredytacje_form

 

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

– osoby poniżej 18 roku pod opieką dorosłych

 

8. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE jest nieobowiązkowa, płatna – 2 zł.

 

9. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.

Wjazd na parking kosztuje 10 zł dla samochodów osobowych, 30 zł dla autobusów.

 

10. Czy i gdzie na obiekcie będzie można coś zjeść/pić?

Na obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji 1, 3 i 5.

Bilety

eBilet.pl
Kup bilet