Zapraszamy do ERGO ARENY na mecz rozgrywek siatkarskiej Plus Ligi: LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Niedziela, 28 lutego 2016,  godzina 14.45.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie punktowała we wszystkich rozegranych meczach i tylko raz musiała uznać wyższość rywala. W listopadowym starciu to właśnie LOTOS Trefl pokonał po pięciu setach kędzierzynian. Od tamtego meczu drużyna z Kędzierzyna-Koźla zanotowała 12 ligowych zwycięstw z rzędu. Gdańszczanie do niedzielnego starcia przystępują natomiast po wygranej za trzy punkty z Łuczniczką Bydgoszcz.

Fotoatrakcje

Na wszystkich, którzy w niedzielę pojawią się w ERGO ARENIE czekać będą jednak nie tylko sportowe emocje! Podczas meczu z ZAKSĄ kibice będą mogli zapomnieć o robieniu sobie selfie – wyręczy ich w tym specjalny fotograf, który po wykonaniu zdjęcia wręczy wizytówkę z prywatnym dostępem do fotografii. Po zalogowaniu się na stronie podanej na wizytówce i wpisaniu otrzymanego kodu, fani na maila dostaną swoje unikalne zdjęcie, które jednym kliknięciem będą mogli także udostępnić na swoim profilu na Facebooku!

Mistrzowskie występy w przerwie

Przerwy niedzielnego meczu wypełnią m.in. występy Akademii Fitnessu Sportowego Aleksandry Kobielak. Założycielka akademii w 2000 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Fitness, a teraz zajmuje się szkoleniem swoich następczyń. Dziewczynki, prezentując choreografie wielokrotnej czempionki polskich i międzynarodowych zawodów, same także otrzymują wyróżnienia na zagranicznych arenach. Warto dodać, że często mają dopiero 8 lat! Ich umiejętności będzie można podziwiać właśnie w przerwach niedzielnego meczu.

Podwójne siatkarskie emocje

Po meczu LOTOSU Trefla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w ERGO ARENIE odbędzie się jeszcze jeden pojedynek. O godz. 19 wicemistrzynie Polski z PGE Atomu Trefla Sopot rozegrają ostatnie spotkanie rundy zasadniczej w gdańsko-sopockiej hali. Ich rywalem będzie 8-krotny mistrz Polski, BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Wszyscy kibice, którzy od godz. 14.45 będą wspierać gdańszczan, będą mogli zostać na trybunach i dopingować także Atomówki. Jeśli fani będą chcieli opuścić halę i wrócić później, dostaną specjalne opaski, uprawniające do ponownego wejścia na mecz. Zaznaczamy równocześnie, że opłata za wjazd na parking jest każdorazowa.

Stowarzyszenie Turystyczne Sopot – poniedziałek – niedziela 10.00 – 18.00

Sklep Koszykarza C.H. Manhattan  – poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00, niedziela 10:00 – 20:00

Bałtycka Agencja Artystyczna BART – poniedziałek – piątek 10:00 – 17:00