Premierowy program stand-up Mateusza Sochy: „Panie Mateuszu”

UWAGA!
– Wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko i wyłącznie w obowiązującym aktualnie reżimie sanitarnym
– Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców)
– Występ może być nagrywany. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku.
– Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
– Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
– Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.
– Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi.

NIEZBĘDNIK WIDZA – KLIKNIJ TU

WAŻNE KWESTIE DOJAZDOWE:

Parking P2 przy hali pomieścić może ok. 700 samochodów, uruchomiony zostanie też parking dodatkowy wzdłuż ul. Łokietka. Jeśli te parkingi będą pełne – kierujący ruchem wskazywać będą miejsca parkingowe na ul. Pomorskiej (lewy pas w kierunku ul. Grunwaldzkiej i w kierunku ul. Kaplicznej).

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że stand-up Mateusza Sochy zaliczany jest do trzeciej taryfy (parking P2 i wzdłuż ulicy Łokietka obejmuje cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z kwietniowych meczów ligowych.

W punktach gastronomicznych w hali na hasło #DobryDojazd liczyć można na specjalne promocje, które wygasną o 19:30 – pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. Zachęcamy do wybierania transportu zbiorowego i docierania do hali szybciej.

Bilety

Bilety na loże w cenie 169pln dostępne pod adresem vip@ergoarena.pl

W cenie:

– dedykowane wejście (C3),

– bezpłatna szatnia,

– możliwość skorzystania odpłatnie z baru alkoholowego

Ostatnie bilety są również dostępne na stronie: kupbilecik.pl