Przed koncertem Nick Cave & The Bad Seeds zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla uczestników opracowanymi przez organizatora: https://alterart.pl/wydarzenia/nick-cave-and-the-bad-seeds-2/

Założony po rozpadzie The Birthday Party w 1982 roku zespół do tej pory wydał 17 albumów studyjnych, poczynając od „From Her To Eternity” w 1984 roku, po najnowszą płytę Bad Seeds „Ghosteen”, która została powszechnie przyjęta jako ich najlepsze wydawnictwo. Nick Cave & The Bad Seeds, jeden z najbardziej uznanych przez krytyków artystów, sprzedał do tej pory ponad 5 milionów albumów na całym świecie. Ich wpływ był głęboki i daleko idący, a wielu artystów opisuje ich twórczość jako ogromną inspirację. Nick Cave & The Bad Seeds nadal pozostają niezrównanym zespołem koncertowym i przeciwstawiają się oczekiwaniom.

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platformy eBilet i aktywna będzie do 8.08.2022, do końca trwania wydarzenie lub do wyczerpania puli biletów; płatność przelew, eCard, BLIK.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie.
Tak, bilety w formie elektronicznej są honorowane.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach: 169 zł, 199 zł, 289 zł, 369 zł. Do podanych cen należy doliczyć koszt obsługi (opłata serwisowa): +3%.
Nie ma zniżek dla dzieci.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Takie bilety można kupić kontaktując się z eBilet przez formularz kontaktowy (https://www.ebilet.pl/kontakt/) lub telefonicznie pod nr +48 (22) 122 80 99.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny wejście 18:00, start 20:00, czas trwania koncertu: między 120 a 150 minut.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny?  Zabronione jest wnoszenie i używanie kamer, sprzętu nagrywającego dźwięk i obraz oraz sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, aparatów z zoomem powyżej 6x, statywów, selfie sticków. Zdjęcia mogą być robione wyłącznie dla celów prywatnych tak, aby nie zasłaniać sceny nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom będącym w pobliżu.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, będzie dostępny, płatny 20 zł.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Uczestnik poniżej 16 roku życia może uczestniczyć w wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej (osoba małoletnia i osoba dorosła muszą posiadać bilet wstępu).

Deklaracja dla rodzica małoletniego uczestnika wydarzenia w wieku do 15 lat

Deklaracja dla osoby upoważnionej do opieki nad uczestnikiem wydarzenia w wieku do 15 lat

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Termin składania wniosków na akredytacje medialne już upłynął.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane są przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert Nick Cave & The Bad Seeds zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, punkt sprzedażowy zlokalizowany będzie przy wejściu D3 (3 kondygnacja).

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerami telefonu: +48 58 76 34 097 i + 48 58 76 72 102 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl. W dniu koncertu infolinia czynna będzie w godz. 10:00-18:00.

Bilety