Handball wraca do ERGO ARENY!

Już 8 marca o godz. 18:00 w ERGO ARENIE reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegra mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2024. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Francja. Trójkolorowi z końcem stycznia dotarli do finału tegorocznych Mistrzostw Świata, i są nie tylko aktualnym wicemistrzem świata, ale potęgą w historii dyscypliny. Na parkiet ERGO ARENY w Dzień Kobiet wybiegną legendy francuskiej i światowej piłki ręcznej, a także najwybitniejsi zawodnicy szczypiorniaka. Wśród nich bracia Karabatić, Dika Mem, Nedim Remili czy Dylan Nahi.

Nasza reprezentacja po raz ostatni mierzyła się z Les Bleus 11 stycznia. Na inaugurację handballowego mundialu, który odbył się w Polsce i Szwecji Polacy ulegli Francuzom 24:26, ale przez większą część spotkania grali jak równy z równym. Czy podobne widowisko Biało-Czerwoni zafundują kibicom 8 marca? Jedno jest pewne – tego dnia wszystkie Panie będą mogły kupić wejściówkę na mecz w kwocie 1 zł. Bilety ulgowe są dostępne dla uczniów, studentów, emerytów, rencistów po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki.

Zapraszamy!

NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ) znaleźć można tutaj.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z marcowych meczów ligowych.

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się pół godziny przed startem wydarzenia.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Bilety