Zapraszamy na największy i najpopularniejszy Charytatywny Maraton taneczno-fitnessowy na Pomorzu! Cykl „Rusza mnie Zumba” ma na celu promowanie aktywnych form spędzania czasu i integracji międzypokoleniowej i społecznej. Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie. Przekaż dobrowolny datek na rzecz „Ja Też” Fundacji, która wspiera rozwój edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania i baw się z nami podczas VII edycji Gdańskiego Zumbathonu!

UWAGA: W dniu 23.11 na parkingu hali obowiązywała będzie zmiana organizacji ruchu. 

HARMONOGRAM:

16:00 Zumba Kids
16:45 Zumba Gold
17:30 Strong by Zumba
18:00-21:00 Zumba

ZUMBA KIDS to zajęcia skierowane do najmłodszych, wspierające ich rozwój motoryczny, koordynację ruchową i wprowadzające w świat ruchu i muzyki.

ZUMBA GOLD dedykowana jest głównie Seniorom, kobietom w ciąży i osobom dorosłym dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością, lub wracających do niej po dłuższej przerwie.

STRONG BY ZUMBA to połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

Finałem imprezy jest Maraton ZUMBA FITNESS, w którym udział wezmą instruktorzy z całej Polski. Zumba Fitness z racji swojej przystępności jest aktualnie jedną z najpopularniejszych form ruchu. Poza poprawą samopoczucia i sprawności fizycznej ma korzystny wpływ na nastrój i obniżenie stresu. Zajęcia sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości i tworzą wśród uczestników poczucie wspólnoty, tworząc dodatkową motywację do uprawiania sportu jaką jest przebywanie w grupie.

O cyklu: „Rusza mnie Zumba” ma na celu promowanie aktywnych form spędzania czasu i integracji międzypokoleniowej i społecznej. Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie.

Na imprezie wystąpią znani prezenterzy Zumba Fitness z całej Polski m.in. Izabela Kin (ZES), Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Justyna Senger, Paweł Paczyński, Monika Bartnik, Dorota Sumiła, Magda Kursa Mikołajczak, Liudmyla Peruvshyna, Paulina Kluge, Ania Zacharek i inni.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Zawsze w Formie, ERGO ARENA, Z-Dance Studio,

Partnerzy: Salon Orange Gdynia ul. 10 Lutego 16, „Ja Też” Fundacja wspierania rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania

Patroni medialni: Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk

Więcej informacji: www.zawszewformie.pl, www.z-dance.pl